Vyberáte poľovnícke oblečenie alebo obuv? 3 tipy, na čo myslieť pred kúpou.

Vyberáte poľovnícke oblečenie alebo obuv? 3 tipy, na čo myslieť pred kúpou.

Je poľovníctvo vašou záľubou, vášňou a relaxom zároveň? Na to, aby ste si poľovačku v lese mohli naplno užívať, musíte mať dobrú výstroj, ktorá vás nikdy nesklame ani v tých najnáročnejších podmienkach. Kvalitné poľovnícke oblečenie a obuv pre poľovníkov je základom výstroje každého poľovníka. Čo však by ste mali vedieť ešte pred ich kúpou? 

1. Vyberajte iba kvalitné oblečenie a obuv.  

Nie je nič horšie, ak vás zaskočí nepríjemné počasie v lese. V tomto smere ocení každý poľovník vhodné oblečenie a obuv. Vybrať si to správne poľovnícke oblečenie  a odolnú poľovnícku obuv, môže byť problém aj pre skúseného poľovníka. Pestrý výber produktov do každého počasia pri kúpe by mal byť samozrejmosťou. Pri kúpe odevu a obuvi na poľovačke myslite vždy na samotnú kvalitu. Predsa svoju výstroj kupujete nielen na jedno obdobie. Nepremokavá bunda a obuv sa dá využiť aj pri inej aktivite, ako len pri poľovačke.

2. Myslite vopred na druh oblečenia a obuvi.    

Pri oblečení si ujasnite, čo všetko budete na poľovačke (aj mimo nej) robiť a čomu všetkému má byť odolné. Rovnako musíte vedieť, či budete kupovať iba jednu časť oblečenia alebo celý komplet. To isté platí aj pri výbere a kúpe novej poľovníckej obuvi. Na výber sú napríklad nepremokavé čižmy, gumáky, návleky alebo topánky.
Ak budete mať v tomto jasno pred kúpou, už vám nič nebude brániť vybrať si konkrétny druh oblečenia a obuvi od konkrétneho predajcu. Ale pozor! Nie je predajca ako predajca a platí to aj pre poľovnícke potreby ...

3. Vyberte spoľahlivého predajcu.  

Tak ako v každej oblasti, aj v oblasti poľovníckych potrieb existuje dnes množstvo obchodov a predajní. Tie sa odlišujú najčastejšie kvalitou sortimentu a rovnako aj cenou. Ak radi poľujete nielen v lese, ale aj po lepších cenách, ste na správnom mieste. Polovnickepotreby.sk spĺňajú všetky atribúty pre správneho predajcu poľovníckych potrieb. Ponúkajú inšpiráciu zo širokej ponuky poľovníckej obuvi a odevov, ktoré spĺňajú všetky požiadavky na váš pohyb v teréne. Farba, strih a materiál vychádzajú z pracovných podmienok poľovníka.

A teraz už nepotrebujete vedieť nič viac pred samotnou kúpou svojho nového oblečenia a obuvi pre svoju záľubu.