DENNÍK RELAX - Vydrží váš vzťah celý život? Podľa tohto to zistíte

Vydrží váš vzťah celý život? Podľa tohto to zistíte

Zakaždým, keď vstúpime do vzťahu, dúfame, že práve tento vzťah bude ten na celý život. Neskôr prichádzajú sklamania a strácame nádej, že si ešte niekedy nájdeme partnera, s ktorým prežijeme celý život. Podľa čoho ale spoznáte, že máte zdravý vzťah, ktorý bude trvať celý život?

Máte spoločné záujmy

Keď majú partneri väčšinu záujmov spoločných, je jasné, že ich vzťah je zdravý, stabilný a nedokáže ho nič ohroziť. Venujú sa tomu, čo baví ich oboch a ani jeden z partnerov nepociťuje krivdu, že sa obaja venujú niečomu, čo jednému z nich nie je pochuti, nevyhovuje mu. Samozrejme, že každý jeden partner môže mať aj iné záujmy, ale ak máte viac spoločných ako tých odlišných, máte záruku, že váš vzťah nepostihne stereotyp, ktorý v niektorých prípadoch vedie až k úplnému koncu vzťahu. Treba si uvedomiť, že ani vami vybraté svadobné obrúčky z bieleho zlata nie sú zárukou trvácnosti vášho vzťahu.

Považujete sa za najlepších priateľov

Ak považujete svojho partnera zároveň za najbližšieho priateľa, môžete sa mu zdôveriť s čímkoľvek a kedykoľvek, môžete sa na neho spoľahnúť, máte istotu, že tento partner je ten pravý. Partner na celý život veľmi dobre vie, čo máte rada, čo vás zaujíma a vie ihneď rozoznať, čo vám nie je po vôli a čo áno. Vôbec nerieši to, že nenosíte trendy blúzky, ale radšej uprednostňujete športový štýl obliekania. Má vás rád, takú aká ste a výzor nie je pre neho až tak dôležitý. Dôležitejšie sú vaše povahové črty.

Keď budete robiť toto, váš vzťah vydrží

Recept na šťastné manželstvo nepoznáme. Ak však budete hovoriť o svojej budúcnosti, budete sa podporovať, budete si prejavovať nežnosti, budete podnikať spoločné dobrodružstvá, určite váš vzťah vydrží niekoľko desaťročí potom, ako dostanete zásnubný prsteň od svojej lásky. Prajeme vám veľa úspechov.

Autor fotografie:www.pixabay.com