• 11.10.2017

Zažite Tatry inak: Získajú si vás svojím romantickým prostredím

Aj keď väčšina ľudí vníma Vysoké Tatry ako skvelú turistickú destináciu na letné dovolenky či lyžovačku, skrývajú v sebe oveľa väčší potenciál. Tento kút Slovenska patrí jednoznačne medzi najromantickejšie miesta, a to nielen pre domácich, ale aj pre zahraničných cestovateľov. Krištáľovo čistá voda, jemne povievajúci vánok a krásny výhľad na tatranskú prírodu sú ideálnym miestom pre prežitie chvíľ plných lásky.

  • Vezmeš si ma?

Síce je každý víkend v Tatrách zážitkom, postarajte sa o to, aby sa stal pre vás a vašu polovičku nezabudnuteľným. Pripravte jej prekvapenie a požiadajte ju o ruku počas romantickej večere vo vežičke. V Grand Hoteli Kempinski High Tatras pre vás pripravia večeru v hotelovej vežičke s vlastným čašníkom vo svetle sviečok a romantickou hudbou, ktorá navodí tú správnu atmosféru na začiatok vášho spoločného života.

  • Povedzte si „áno“ v Tatrách

Každá nevesta túži prežiť svoj veľký deň na výnimočnom mieste. Za jedno z najčarovnejších miest na Slovensku sa určite považuje Štrbské pleso s výhľadom na famózne Tatry. Mať takúto rozprávkovú svadbu je jednoduché a dnes už aj bezstarostné. V Grand Hoteli Kempinski High Tatras si môžete povedať „áno“ priamo na brehu plesa, kde pripravia sedenie v záhrade až pre 120 hostí. Ak si chcete tento deň vychutnať bez stresov, zverte prípravy do rúk svadobného koordinátora.

  • Dotknite sa hviezd

Rozprávkový pocit vo vás umocní novomanželský apartmán, v ktorom môžete stráviť svadobnú noc, ako aj vaše medové týždne. Romantické priestory vás na prvý pohľad očaria a keď objavíte otvorenú vežičku na streche hotela, tak sa vám nebude chcieť odísť. Z vírivky a so šampanským v ruke sa vám zrazu naskytne pohľad na západ slnka a okolitú tatranskú prírodu. Neopakovateľnú atmosféru má novomanželský apartmán najmä počas večera. S vašou celoživotnou láskou budete mať pocit, ako keby ste sa dotkli hviezd.

  • Výročia a romantické večere

Na Tatry nemusíte mať len spomienku, že ste sem chodili na dovolenku s rodičmi a neskôr s deťmi. Sú ideálnym miestom na spestrenie vášho vzťahu či oslávenie výročia počas romantického víkendu. Vybrať si môžete z viacerých balíčkov, ktoré ponúka Grand Hotel Kempinski High Tatras. Zrelaxovať sa môžete napríklad aj v jednom z najlepších a najkrajších ZION SPA LUXURY v Európe. Priestory spa sa nachádzajú na rovnakej úrovni ako Štrbské pleso, a tak sa priamo z bazéna či vírivky pokocháte majestátnym výhľadom na jazero a Vysoké Tatry. Budú tak vašou srdcovkou, kam sa budete radi vracať, aby ste sa opäť cítili ako v rozprávke.