Zažite svadobné prípravy ako princezná

Zažite svadobné prípravy ako princezná

Všetko je do posledného detailu pripravené pre svadobných hostí. Nevesta je oddýchnutá, pripravená s úsmevom vítať hostí a užiť si svoj jedinečný deň. Myslíte si, že ide o príbeh jedine ak, tak z rozprávky? Naopak, rovnaký môžete zažiť aj v realite.

Ak prenecháte svadobné prípravy na svadobného koordinátora, ktorý vám a vašim svadobným hosťom zaručí 5-hviezdičkový servis, môžete byť aj vy tou krásnou nevestou usmievajúcou sa na svojho nastávajúceho a hostí. “Každej neveste záleží na tom, aby bolo všetko pripravené do posledného detailu a tiež, aby vyzerala krásne ako z rozprávky. K tomu môže pomôcť svadobný koordinátor, ktorý pre nevestu a svadobčanov všetko zabezpečí. Aby bol vzhľad dokonalý, môže sa budúca nevesta zveriť do rúk profesionálnej kaderníčky a kozmetičky, či oddychovať v spa, kde si okrem sauny môže dopriať aj manikúru a pedikúru,” hovorí o svadobných prípravách svadobná koordinátorka z Grand Hotela Kempinski High Tatras.


Podľa skúseností odborníčky na organizovanie svadieb, nevestám záleží na tom, aby mali pokojné miesto na prípravy, kam sa zmestí dostatok ľudí. “Nevesty sú veľmi rady, keď môžu hneď po prípravách absolvovať fotenie spolu so svojim nastávajúcim a sú šťastné, keď môžu využiť miesto príprav na romantické svadobné zábery. Novinkou, ktorú preto ponúkame našim hosťom, je možnosť prenajatia si prezidentského apartmánu, ktorý sa v deň príprav premení na Bridal Suite. Svojou rozlohou ponúka veľkorysý priestor pre nevestu a všetkých, ktorí sa podieľajú na príprave jej dokonalého vzhľadu a jeho luxusné zariadenie zasa láka na vytvorenie nezabudnuteľných fotografií,” približuje možnosti, ktoré luxusný tatranský hotel ponúka, svadobná koordinátorka. Pre hostí je pripravené aj špeciálne občerstvenie so sektom, sendvičmi a makrónkami pre šesť osôb. Každú budúcu nevestu poteší špeciálny župan, ktorý jej bude svadobné prípravy pripomínať.