Zabudnite na predvianočný stres a užite si wellness pobyt v Piešťanoch

Aj keď počasie vonku je stále skôr jesenné ako zimné, je to práve zima, ktorá nám postupne začína pripomínať, že sa blíži a že by sme sa mali na ňu nachystať. A čo okrem zimy sa nezadržateľne blíži? No predsa Vianoce.

Užite si predvianočnú atmosféru krásnych Piešťan

Pre mnohých ľudí je obdobie pred Vianocami obdobím starostí a stresu. A pritom bezdôvodne, pretože Vianoce by mali byť sviatky radosti a pokoja a vôbec nejde o to, aby ste mali top výzdobu, či našli tie najlepšie vianočné darčeky.

Že vám je to všetko jasné, ale aj napriek tomu sa nikdy toho predvianočného stresu neviete zbaviť? A čo takto naozaj „vypnúť“ a užiť si obdobie adventu na pobyte, ktorý ponúka Hotel Park Piešťany? Zmena prostredia určite prospeje mnohým „vianočným streserom“.

Tradičné kúpeľné miesto Piešťany má v adventnom období vždy skvelú atmosféru. Tradičné vianočné trhy s množstvom dobrôt na zahryznutie a skvelým punčom, ktorý k vianočným trhom bezpochyby patrí. Vianočné trhy v Piešťanoch vás jednoducho nesklamú.

Užite si príjemné chvíle ešte pred sviatkami

A čo zahŕňajú tieto adventné wellness pobyty v Piešťanoch? V prvom rade samozrejme ubytovanie s polpenziou, čiže s raňajkami a večerou. Oboje sú podávané formou bufetových stolov. V cene pobytu máte aj drobnú pozornosť, jeden punč s medovníkom.

Keďže ide o wellness pobyt, nesmú chýbať procedúry. V cene pobytu je zahrnutá čiastočná klasická masáž a parafínový zábal na ruky pre dámy, prípadne pre pánov biolampa. Ak zatúžite po viacerých procedúrach, môžete si ich doobjednať so zľavou.

Mimo toho máte neobmedzený vstup do bazéna, fitness a saunového sveta (samozrejme, v rámci otváracích hodín). Na izbe vás bude čakať aj župan a papuče a v celom hoteli môžete využívať bezplatné WiFi pripojenie na internet.