Najlepší záver roka zažijete v Royal Palace v Turčianskych Tepliciach

Viete už, kde strávite koniec starého a začiatok nového roka? Určite má už veľa z vás program naplánovaný, ale ak zatiaľ nič na pláne nemáte a nechcete ostať doma, čo takto si užiť kvalitnú zábavu a k tomu nemenej kvalitný oddych?

Užite si zábavu aj relax v jednom

Že vám to pripomína niečo, čo ponúkajú najlepšie 5 hviezdičkové hotely? Uhádli ste, presne o takom jednom hovoríme. Ide o Hotel Royal Palace v kúpeľoch v Turčianskych Tepliciach. Ten vám ponúka silvestrovský Royal Harmony pobyt na 3 alebo aj viac nocí, ktorý rozhodne stojí minimálne za zváženie.

V prípade, že bude Hotel Royal Palace vašou silvestrovskou voľbou, na čo sa môžete počas pobytu Royal Harmony Silvester tešiť? Ubytovanie na minimálne 3 noci sme už spomínali. K tomu si pridajte zážitkovú gastronómiu formou polpenzie, vstup do luxusného Royal Bath v dĺžke 30 minút na každé prenocovanie, či neobmedzený vstup do Spa & Aquaparku a to dokonca už hodinu pred oficiálnym otvorením.

Skvelé procedúry a rovnako úžasná silvestrovská oslava

A keďže ide o kúpele, nesmú chýbať procedúry! Počas Royal Harmony Silvestra sa môžete tešiť na 2 na každé prenocovanie (takže minimálne 6 v prípade pobytu na 3 noci). A viete, čo je na tom najlepšie? Zloženie procedúr si môžete vybrať vy!

Na výber máte z niekoľkých desiatok procedúr, ktoré Hotel Royal Palace ponúka. Nezáleží teda na tom, či vás bude zaujímať vodoliečba, termoterapia, alebo akákoľvek iná kategória procedúr, k dispozícii sú vám všetky.

A keďže ide o silvestrovský pobyt, v prípade záujmu sa môžete (platí sa samostatne) zúčastniť veľkolepej silvestrovskej oslavy, počas ktorej vás čaká slávnostná päťchodová večera, hudobný recitál, DJ, či tapas bar. A nesmie chýbať novoročný prípitok, či ohňostroj. Jednoducho koniec roka ako sa patrí.