Z Bardejova s prehrou

Po ôsmych výhrach zavítali piešťanskí hokejisti na horúcu bardejovskú pôdu, ale na dlhej spiatočnej ceste oslavovať nebudú. Na konci prvej tretiny im totiž prvý gól strelil Mlynarovič. V 35. minúte síce vyrovnal v presilovke Kolník, ale v poslednej minúte druhej tretiny poslal domácich do vedenia Piatak. Tretí gól Bardejova pridal v presilovej hre Školiak a o gólovú bodku za stretnutím sa postaral Schneider.

HC 46 Bardejov - ŠHK 37 Piešťany 4:1 (1:0, 1:1, 2:0)

Góly:19:05 Mlynarovič (Piatak, Baláž), 39:32 Piatak (Takáč, Mlynarovič), 47:40 Školiak (Náhlik, Polaček), 54:35 Schneider (Petruška) - 35:00 Kolník (Románek, Peško)

HC 46 Bardejov: Andreanin - Takáč, Pichnarčík, Poláček, Školiak, Biro, Belušár, Šimo, Mojdis - Baláž, Piatak, Mlynarovič - Molnár, Sabol - Petruška, Náhlik, Schneider - Knap, Dancsák, Mihalič

ŠHK 37 Piešťany: Ondrejka - Bokroš, Hruška, Kolník, Urban, Bučka, Ďurkech, Grman, Vrána - Jánoš, Mišura, Pupák - Haring, Peško, Románek - Barinka, Mihálik, Chylo - Klčo, Učeň, Lisoň

Ostatné výsledky: Spišská Nová Ves - Púchov 4:2, Senica - Prešov 8:3, Michalovce - Trnava 6:2, Trebišov - Topoľčany 5:2