• 02.12.2014

Vianočné rozmaznávanie v luxusnom zámockom hoteli Chateu

 Vianočný čas patrí k najkrajším a najočakávanejším v roku a je to i čas romantických príbehov, firemných večierkov a rozmaznávania sa. Oddýchnite si a zrelaxujte sa v jediných Spa by L´OCCITANE na Slovensku a v Českej republike. Zimná bylinková zmes vypestovaná v záhonoch anglického parku počas roka je namiešaná špeciálne pre zimné mesiace a jej neopakovateľná vôňa, profesionálne služby masérov a prekrásne priestory Vás zahrnú teplom a jedinečným ošetrením v chladnej zime. Dokonalé uvoľnenie a relax poskytuje tiež bylinková, parná a fínska sauna. Svoj firemný večierok a oslavu zahájte na zámku Chateau Herálec už dopoludnia, navštívte hotelové spa a wellness a večer venujte gurmánskym chutiam, príjemnému posedeniu s kolegami a firemným rozhovorom. Služby hotela sú vyhľadávaným a obľúbeným miestom večierkov, business stretnutí a firemných obedov. Krajší pobyt aký zažijete na zámku Chateau Herálec si už ani nebudete vedieť predstaviť. Máte už svoju rezerváciu na oslavu končiaceho sa roka?
http://www.chateauheralec.com/stepansky-balicek
http://www.chateauheralec.com/silvestr-na-zamku
Virtuálnu prehliadku zámku nájdete na www.chateauheralec.com
O zámku Chateau Herálec:
5 hviezdičkový boutique hotel Chateau Herálec Boutique Hotel & Spa by L´OCCITANE***** je symbolom kvality, luxusu, súkromia a výnimočnosti. Zámok s novogotickými prvkami z 13. storočia je zapísaný do zoznamu národných kultúrnych pamiatok ČR a je jedným z najkrajších českých zámkov.

Zámocký hotel ponúka luxus päťhviezdičkového štandardu, unikátne designové ubytovanie a exkluzívny servis. Nachádza sa v pomyselnom strede Európy, v srdci českej Vysočiny, v regióne s najväčším výskytom historických pamiatok UNESCO a uprostred takmer nedotknutej prírody českej Vysočiny. Má vynikajúcu polohu s priamym prístupom po diaľnici D1, v dostupnom zázemí medzinárodných letísk v Prahe, v Brne a vo Viedni a tiež s možnosťou pristávania helikoptérou v exteriéry zámku. 
 
Boutique hotel Chateau Herálec je určený širokej verejnosti, ktorá vyhľadáva služby na najvyššej úrovni pod jednou strechou, a tiež manažérom a podnikateľom, ktorí môžu prostredníctvom konceptu klubových aktivít rozvíjať na zámku svoje podnikateľské aktivity, tráviť voľný čas v súkromí a podporovať svoj zdravý životný štýl.


 
Chateau Herálec ponúka svojim klientom exkluzívne ubytovacie kapacity vrátane kráľovského a prezidentského apartmánu, priestory pre spoločenské, konferenčné a pracovné stretnutia, športové centrum s golfovým trenažérom, wellness a spa, ktoré sa nachádza v južnom krídle a je prvé svojho typu v Čechách. Reštaurácia, bar s archívnou vínnou pivnicou. Výnimočnú atmosféru priamo na zámku dopĺňa kaplnka sv. Anny s dych berúcim oratóriom.

Zámok obklopuje anglický park z 18. storočia a pre tých, ktorí vyhľadávajú aktívny pobyt, radi spoznávajú krásy prírody a chcú z nej načerpať energiu, ponúka prostredníctvom Knihy zážitkov nezabudnuteľné chvíle a adrenalín: jazdu hotelovým kabrioletom, let balónom, let vrtuľníkom, golfový trenažér, aquazorbing, psie záprahy, stavanie iglu, cykloturistiku, tradičný hon a ďalšie aktivity.

Pre návštevníkov ponúka zámocký hotel Chateau Herálec zenovú oázu, v ktorej strávia svoj pobyt v absolútnom súkromí a ničím nerušenom kľude. Špecialitou Chateau Herálec je unikátna zbierka značkových francúzskych vín z oblasti Bordeaux, jedna z najväčších zbierok tohto druhu v Čechách a delikátna zámocká gastronómia z výlučne čerstvých lokálnych surovín bez chemických prísad a dochucovadiel.