Vianočná rozprávková pohoda

Vianočná rozprávková pohoda

  Vianoce sú sviatkom pokoja. Nemali by sme na to zabúdať ani pri prípravách na Štedrý deň. Vystrojiť naozaj výnimočný večer si síce vyžaduje splniť najprv množstvo povinností, no tieto chvíle v sebe nesú mimoriadnu iskru a čaro, ktoré preváži nad akýmikoľvek starosťami. S prípravami na najkrajšie sviatky v roku vám aj tentokrát pomôže KiK, v ktorom nájdete sady vianočných ozdôb, darčekové tašky a balenia, ale aj teplé hrejivé deky na dlhé zimné večery trávené v kruhu rodiny.

 

Keď zdobí celá rodina

Nie je nič krajšie, ako keď sa pri zdobení vianočného stromčeka stretnú všetci členovia rodiny a v pozadí hrajú vianočné koledy. Aby vám to išlo od ruky, jednotlivé úlohy si medzi sebou rozdeľte Tak napríklad, kto zavesí na stromček svetielka, vianočné gule a reťaze alebo sladké prekvapenie. A aké farby sú tento rok trendy? Jemné pastelové, ale aj tradičné kombinácie červenej a zlatej či modrej a striebornej. V obchodoch ich nájdete v baleniach po viac kusov. Ideálne však je, ak si zvolíte maximálne dve alebo tri farby, v ktorých sa bude niesť celá vianočná výzdoba.

 

 

 

 

 

 

Malé či veľké, no zabalené a darované s láskou

Pre niekoho je balenie darčekov hračka, pre iného, naopak, nočná mora. Ak nie ste veľmi kreatívny typ alebo sa vám nechce tento rok premýšľať nad tým, ako originálne zabaliť vianočné darčeky, nevadí. V KiK teraz nájdete všetko potrebné, od darčekových tašiek rôznych veľkostí až po baliace papiere rôznych farieb a motívov. Dozdobiť ich môžete ešte darčekovými nálepkami či menovkami. Vďaka nim budete vedieť, komu sú darčeky určené. Sú k nim pribalené aj malé zvončeky, takzvané rolničky, ktorých cinkanie sa nám s Vianocami spája už od detstva.

 

 

  To pravé teplo domova

Keď už budete so všetkými prípravami hotoví, doprajte si zaslúžený oddych. K úplnej pohode vám stačí už len vianočná rozprávka, miska plná voňavých vianočných dobrôt a teplá hrejivá deka. V ponuke KiK sú teraz dispozícii mäkučké deky, do ktorých sa môžu zababušiť malí i veľkí.

Zdroj: KIK