Veľká noc bez stresu? Na brunchi alebo v Tatrách s rodinou

Veľká noc bez stresu? Na brunchi alebo v Tatrách s rodinou

Túžite po Veľkej noci bez stresu a nemáte chuť stráviť celé dni upratovaním a prípravami v kuchyni? Zbaľte seba aj rodinu a vydajte sa na víkend do Tatier, v Grand Hoteli Kempinski High Tatras sa o vás a vašich najbližších dokonale postarajú. Alebo si v nedeľu zájdite do bratislavskej RIVERBANK Restaurant aspoň na slávnostný brunch a užite si sviatky ako sa patrí.

Prežite príjemné a ničím nerušené chvíle s celou svojou rodinou. Na Veľkonočnú nedeľu si pre Vás v RIVERBANK Restaurant pripravili slávnostný brunch. Ako welcome drink si môžete vychutnať pohár sektu Hubert Grand, pre tých najmenších bude pripravený jablkový džús. Vybrať si môžete z teplých i studených delikates, ktoré vám prichystá šéfkuchár Jaroslav Žídek so svojím tímom.

Súčasťou zábavy pre vaše deti bude hľadanie čokoládových vajíčok a ukážky zdobenia madeirových kraslíc. O zvyšok sa postará skúsená animátorka a vy si tak môžete užiť nedeľnú pohodu pri jemných tónoch klavíra s výhľadom na Dunaj. Každú rodinu navyše čaká sladká pozornosť od šéfkuchára v podobe tradičného veľkonočného mazanca.


Pohodlie v bratislavskom Grand Hoteli River Park si však môžete vychutnávať pokojne aj celý víkend. Využite zvýhodnenú ponuku rodinného balíčka, v rámci ktorého dostanete druhú izbu za polovičnú cenu. Deti si tak užijú víkend s rodinou minimálne rovnako, ako vy a spoločné raňajky, ktoré sú v cene, pre vás budú príjemným a čerstvým začiatkom každého dňa.

Alebo sa vydajte objavovať čaro tatranskej prírody. Veľká noc v Grand Hoteli Kempinski High Tatras na brehu Štrbského plesa bude plná tradícií. Počas štyroch dní sa zrelaxujete v ZION SPA LUXURY, a pochutnáte si tiež na vynikajúcich raňajkách či typickej slovenskej večeri.

Spoločné okamihy plné jarných tradícií si môžete spestriť pri maľovaní kraslíc, pletení korbáčov či ochutnávke čokolády a destilátov. Tešiť sa môžete aj na vystúpenie folklórneho súboru Bystrianka a kapely Iconito. Príďte a premeňte každý deň na zážitok.