V Bardejovských kúpeľoch omladnete

Bardejovské kúpele slúžia nielen pre prinavracanie zdravia, prevenciu ochorení a relax, ale svojim rozsahom služieb a benefitov významne pôsobia aj pre vylepšovanie tela i ducha, skrášľovanie klientov a omladzovanie. Či už zvolíte redukčný pobyt, lymfodrenáže, malé chirurgické výkony, alebo návštevu skrášľovacieho Beauty studia, kúpele budete opúšťať krajší a spokojnejší. Rozsah poskytovaných doplnkových služieb nemá medzi kúpeľmi na Slovensku obdobu.

Generálny riaditeľ Bardejovských kúpeľov, a. s., Jaroslav Komora k tomu hovorí: ,,U nás v Bardejovských kúpeľoch dbáme na to, aby sme si zachovali predovšetkým overenú liečebnú funkciu. Popri tom však neustále vylepšujeme služby a zariadenia pre relax, rekreáciu, wellness a skrášľovanie. Kúpele už nie sú len o zdraví, ale aj o kráse. A to telesnej i duševnej. Klienti od nás odchádzajú spokojní a to je najväčším zadosťučinením. O zdravotný stav našich klientov sa starajú odborní lekárski špecialisti. Máme jedny z najvyšších počtov lekárov v kúpeľoch na Slovensku, na jedného pacienta aj absolútne. Naše kúpele majú najširšie indikačné zameranie zo všetkých slovenských kúpeľov, liečia sa tu všetky ochorenia okrem duševných a kožných ochorení. Okrem výnimočných liečivých vôd a odborných lekárov však máme aj špičkovo prístrojovo vybavené pracoviská a poskytujeme ďalšie zdravotnícke služby a úkony, na ktoré sa inde čaká celé mesiace. Máme tu polikliniku, ktorá dopĺňa kúpeľnú liečbu, ale aj Beauty studio, ktoré poskytuje skrášľovacie procedúry.“


Beauty studio poskytuje kozmetické ošetrenia kozmetické ošetrenia a kozmetické kúry vedúce  k vylepšeniu pleti a postavy. Predmetom procedúr sú vrásky, liečba a odstraňovanie akné, obezita, celulitída, nežiadúce ochlpenie, pigmentové škvrny, cievne lézie, strie, jazvy... Medzi najžiadanejšie patria  kozmetické kúry Massada a Esthederm, peelingy, masáže tváre, krku a dekoltu, omladenie - odstránenie vrások, jaziev, anti aging, fotorejuvenizácia/ fotoomladenie, neinvazívne odbúravanie tuku (kavitácia), rádiofrekvenčné tvarovanie postavy prístrojová endermológia/lymfodrenáž.

Bardejovské kúpele, a.s., sú kvalitným zdravotníckym zariadením, vybaveným modernými prístrojmi, lekárskymi špecialistami a kvalifikovaným personálom. O pacientov s rôznymi diagnózami sa tu starajú tieto ambulancie pre verejnosť: Ambulancia FBLR (fyziatrie, balneológie a liečebnej rehabilitácie), Kardiologická ambulancia, Neurologická ambulancia, Diabetologická ambulancia, Interná ambulancia (diagnostika a liečba chorôb pečene, abdominálna ultrasonografia, klinicko-farmakologické konzultácie), Chirurgická ambulancia a  zariadenie jednodňovej zdravotnej starostlivosti v odbore chirurgia (Služby: - malé chirurgické výkony - odstránenie nádorčekov, znamienok na rôznych častiach tela, krvavé úrazy, ošetrenie popálenín, ablácií nechtov, abscesov, hnisavých rán, starostlivosť o rany, extrakcie stehov, konzultácie). Ďalej tu pracuje Urologická ambulancia, Ambulancia ORL, Psychologické poradenstvo a Kraniosakrálna biodynamická terapia.
Kúpele ležia v krásnom a tichom prostredí, vzdialené od akéhokoľvek priemyslu a mesta, sú obklopené listnatými a ihličnatými lesmi. Ak sa návštevníkom nechce športovať, ani kúpať, majú k dispozícii aj kino a reštaurácie, či skanzen – múzeum ľudovej architektúry. Pre milovníkov športu je tu 6 tenisových kurtov, squashové ihrisko, bowling bar, petang, minigolf, požičovňa bicyklov. Pripravuje sa výstavba 9-jamkového golfového ihriska. Obľúbený je aj Lesnícky náučný chodník ČIERNA MLÁKA začínajúci v kúpeľoch a taktiež tzv. Kyslíková dráha.

Pri rozhodovaní sa, kde si má človek dať do poriadku zdravie, krásu, zmysluplne usporiadať kongres, školenie, či svadbu, alebo kvalitne stráviť voľný čas, má dnes neobmedzený výber. Ako si teda vybrať to najlepšie z najlepšieho? Unikátne a neopakovateľné Bardejovské kúpele sú tou správnou voľbou. Sú aj ideálnym miestom aj pre kongresy, firemné školenia, konferencie, pracovné stretnutia, recepcie, teambuildingy, workshopy, prezentácie, pracovné a relaxačné pobyty, ale aj rodinné oslavy a svadby. Návštevníci si tu môžu užívať wellness a rekondičné pobyty ale aj výlety do mesta UNESCO – Bardejova a okolia.

V kúpeľoch si vychutnajú kúpanie, relax, procedúry, galavečery, živú hudbu, kulinárske špeciality, gurmánske lahôdky, ochutnávky a konzumácie vín a množstvo ďalších akcií pripravených na mieru. To všetko v jedinečnom prírodnom prostredí, v oáze kľudu a čistého vzduchu plného kyslíka. K dispozícii je luxusný štvorhviezdičkový kongresový hotel Alexander, nazvaný po ruskom cárovi Alexandrovi, s vynikajúcou kuchyňou. Hotel Alexander je - s výnimkou Vysokých Tatier, jediný kongresový hotel s takouto kapacitou v Prešovskom kraji. Ponúka až 300 kongresových miest v 3 variabilných riešeniach a ubytovacia kapacita je 150 miest. Je to ideálna kongresová destinácia predovšetkým pre firmy a organizácie z Prešovského a Košického kraja.

Viac informácií na: www.kupele-bj.sk