Rozmaznajte sa vínnymi terapiami v ZION SPA PREMIUM v bratislavskom hoteli Sheraton

Rozmaznajte sa vínnymi terapiami v ZION SPA PREMIUM v bratislavskom hoteli Sheraton

 Všetkých milovníkov vína, hrozna a luxusných ošetrení pleti poteší novinka v ZION SPA PREMIUM. Od júna tu môžete vyskúšať Oenoterapiu od Anny Semonin. Oenoterapie, teda skrášľujúce vínne terapie, prinášajú omladenie pokožky, ale aj úľavu od stresu.

„Som veľmi rada, že od júna máme v našom ZION SPA PREMIUM v Sheraton Bratislava Hoteli jedinečné vínne terapie od Anne Semonin. Vďaka nim zažijete výnimočnú antioxidačnú silu polyfenolov a svojmu telu dodáte energiu a upokojíte svoju myseľ,“ hovorí o novinke Anna Jarinová, riaditeľka ZION SPA.

Stelesnením celej kolekcie je „Le Grand Cru“, rituál spojený s upokojujúcim kúpeľom nôh s hroznovými semienkami, esenciálnymi olejmi a s revitalizujúcim pílingom tela. Na záver terapie vás ešte čaká uvoľňujúca a upokojujúca masáž.

Do radu terapií Anny Semonin patrí aj pradávny masážny rituál teplými obkladmi. Prostredníctvom kombinácie tepla, tlaku, účinkov červeného hrozna a esenciálnych olejov vás táto jemná masáž zbaví napätia a prinesie hlboký stav telesnej a duševnej relaxácie.

Aby bola vaša pokožka pred letom dokonale hladká a vyživená, obe terapie môžete skombinovať s energizujúcim telovým pílingom. Na dosiahnutie žiadaného výsledku využíva silu polyfenolov, ktoré sa nachádzajú v semienkach a šupke červeného hrozna s antioxidačným výkonom 20-krát silnejším ako vitamín C.

Pre pokožku, ktorá potrebuje dodať silu a vitalitu, odporúča Anna Jarinová omladzujúci telový zábal. „Obsahuje osviežujúci telový píling a výživnú telovú masku proti starnutiu. Prirodzené antioxidačné účinky tohto ošetrenia zvýšia odvodňovanie tela a maximalizujú hydratáciu. Docielia tak hladkú dokonalosť a vyživenie vašej pokožky.“ Jedinečné procedúry tak rozžiaria nielen vašu pokožku, ale aj vašu dušu.