• 11.10.2019

Počuli ste už o novovybudovanom hoteli v tvare gitary?

Na svete existuje v súčasnosti veľké množstvo hotelov, mnoho typov a aj druhov. Niektoré sú architektonicky veľmi zaujímavé a ich tvorcovia si s nimi dali veľa námahy. Turisti milujú, ak je hotel niečím iný, zaujímavý a nie je to len povestná „kocka“, preto sa do popredia dostávajú výnimočné a unikátne hotely.

Tentokrát to na Floride ožilo. Stala sa totiž domovom nového unikátneho hotela. Za projektom stojí spoločnosť Hard Rock v Severnej Amerike. Postavili ho v tvare gitary.

Koncom roka nový hotel privíta návštevníkov obrovskými vodnými fontánami a apartmánmi s rozlohou 370 metrov štvorcových. Tento hotel nielenže bude v tvare gitary, ale bude ponúkať aj nezabudnuteľný komfort – obrovské  bazény, plážový klub pre deti, VIP bazény a špeciálne služby pre hostí. Vďaka svojej polohe na pláži turisti majú k dispozícii súkromné altánky a bohatý výber vodných športov. A nielen to...

Za zmienku stojí obrovské kasíno, ktoré bude obsahovať tisícky hracích automatov a desiatky stolov na hranie pokeru. Hudobný sprievod pri otváracom ceremoniále bude sprevádzať skupina Maroon 5. Hotel má vlastné divadlo, kino, mnohé značkové butiky a dokonca vlastnú rieku! Samozrejme, všetko je umelo vytvorené pre efekt. 

Hotel v tvare gitary bude obsahovať niekoľko plávajúcich apartmánov a tiež vily, ktoré budú čiastočne ponorené vo vode. Toto ubytovacie zariadenie bude mať svoj vlastný súkromný bazén a služby komorníka. Hotel je naozaj prepychový a ponúka veľký luxus a bohatstvo, nie je to len o jedinečnom tvare v podobe gitary, ale aj o výnimočných službách, ktoré sa chystá ponúkať.

Značka spoločnosti predstavuje viac ako jedlo, nápoj a miesto na pobyt. Očakáva sa, že hotel  sa stane novým medzníkom v štáte. Dizajn budovy sa podobá gitarám typu back- to- back, ktoré v prevedení na hotel dosahujú 137 metrov na oblohe.  Gitarová veža pritiahne celosvetovú pozornosť. Projekt je  jedinečným svojho druhu na svete a v súčasnosti nemá konkurenciu.

Stavba je doplnená gitarovými tvarmi a jasne osvetlenými strunami. Okrem tvaru impozantnej gitary existuje niekoľko ďalších nových funkcií. Bazén lagúny bol inšpirovaný bazénom na ostrove Bora Bora. K dispozícii je tiež umelé jazero, ktoré ponúka vodné aktivity, vrátane pádlovania a kanoistiky.

Rozšírené služby ponúknu suché a mokré salóniky, bazény na kúpanie, sauny, 21 miestností na procedúry a tri liečebné apartmány s rozlohou 800 m², salón a fitnes centrum. K nehnuteľnosti pribudli aj tri nové reštaurácie vrátane talianskej.

Ak chcete skutočne prepychovú dovolenku, neváhajte a vydajte sa na Floridu pozrieť nový hotel v tvare gitary. Jedná sa o projekt najvyššej kvality, pretože k dispozícií budú hosťom najkvalitnejšie procedúry a služby. Zlatým klincom hotela je koncertná miestnosť, ktorú si nemôže dovoliť len tak hocijaký hotel. Majitelia plánujú zorganizovať počas roka veľmi veľa podujatí v priestoroch hotela.

Natalie