Piešťany víťazom základnej časti

V zápase na ľade posledného Brezna sa rozhodovalo na oboch póloch tabuľky - Breznu išlo o záchranu, Piešťanom o víťazstvo v základnej časti. K tomu piešťanský tím priblížil už v druhej minúte Novák, v 50. minúte pridal druhý gól Haring, a keďže domáci recept na prekonanie Tomeka nenašli, piešťanskí hokejisti opäť po roku oslavujú prvé miesto v tabuľke.

HK Brezno - ŠHK 37 Piešťany 0:2 (0:1,0:0,0:1)

Góly: 01:58 F.Novák, 49:25 Haring (Chylo, Peško)

HK Brezno: Beňo - M.Babic, Bálint, Malíček, Mitro, Ivan, Lešánek - Bezák, Bendík, Lisoň, J.Babic, Šimčík, Drotár, Majling, Piperek, Čerňan, Mach, Frgolec

ŠHK 37 Piešťany: Tomek - Kolník, Kalafut, Macháč, Zajac, Poláček, Grman, Kopejtko, Vrána - Baran, Prokop, Pupák - Chylo, Peško, Haring - Gálik, F.Novák, Rybárik - Rosa, Učeň, Mikušovič

Piešťanským hokejistom gratulujeme a prídeme sa na nich pozrieť v poslednom domácom zápase pred play-off v piatok 21.1. o 18:00 s Michalovcami.