Neónové rybičky

Neónové rybičky

On bol ako motýľ, čo lieta z kvetu na kvet, ona mladá a naivná. Jedného večera nemal nič na práci, a tak si povedal, že ju pozve na čaj. Pivo a tvrdý alkohol ešte nesmela, bola pod zákonom. Lucia si prečítala esemesku, nahodila sa podľa tohtoročných odporúčaní od všetkých nákupných maniačok i vybrala sa na rande s nádejou na burácajúcu lásku. Majo tušil, že mu postačia samé ošúchané frázy, hlboké pohľady a dotyky od kolienka trochu vyššie. Dievčatko sa na to chytí a on ju potom ľahko dostane k sebe do bytu, aby jej ukázal neónové rybičky v akváriu.

Večerné maznanie pri horúcom čaji prebiehalo presne podľa Majových plánov. Sexi tínedžerka sa červenala viac než paradajky z dovozu, verila mu, že je tá najkrajšia, najpríťažlivejšia a, bohužiaľ, nedá mi nedoplniť, že aj dostatočne prihlúpla. Majo sa tešil, ako sa v noci vyskáče na svojej vodnej posteli, no najprv ju musel nahovoriť na všelijaké zverstvo vo svojom byte (aj nohaviciach).

Posteľné radovánky sa viac-menej vydarili, Lucia cestou domov premýšľala okrem iného aj nad tým, akú senzačnú výhovorku použije na svojich rodičov. Tomuto sedemnásťročnému dievčaťu sa večierka skončila presne pred piatimi hodinami. To, čo povedala fotrovcom, je pre tento príbeh nepodstatné, určite sa z toho vykecala, inak by každý víkend spolu s Majom nezažívala tisíc a ešte jeden sex.

Všetkým navôkol bolo jasné, že Lucia sa až po uši zaľúbila, pritom Majo si ju len pripísal do svojho zoznamu ľahkých a nenáročných koristí. Ozýval sa jej zväčša cez víkendy, naletela mu aj na to, že od pondelka do piatka je pracovne silno-presilno zaneprázdnený. Každú sobotu sa musela dostaviť na Pražskú 20, dostatočne uspokojiť Majove nechutné chúťky a nad ránom sa po špičkách vytratiť z izby. Ak by všetko nesplnila, dostala by. Jednu alebo až dve láskyplné facky.

Tatiana Kovalčinová