Nádvorie v Trnave ožije tropickým svetom rumových nápojov

 Rumové pop up bary a letná latino hudba zaplnia priestory trnavského Nádvoria v sobotu 13. augusta. Nebudú chýbať barmanské šou a degustácie tých najlepších nápojov z celého sveta.

Podujatie Rumové Nádvorie odštartuje v sobotu 13. augusta o 17:00 h. a návštevníci budú môcť degustovať a vychutnať si výber tých najlepších rumov až do polnoci.

„Rumové Nádvorie bude vyvrcholením tohtoročných podujatí od Bar Impresario cocktail & bar agency a pripravujeme ho v tropickom rumovom duchu,“ hovorí Róbert Šajtlava, majiteľ agentúry Bar Impresario a organizátor podujatia.

Po veľmi úspešnom júnovom Trnava Rum Feste 2022 sa milovníci tohto delikátneho nápoja z cukrovej trstiny opäť stretnú na večernej akcii. Vďaka pop up barom a barmanom z rôznych krajín môžu spoznať rumy vo veľmi zaujímavých kombináciách.

„Práve rumové koktaily hrajú prvé husle a počas večera sa ich vypijú doslova tisícky. Pozývame všetkých vychutnať si stále prebiehajúce leto s vašimi obľúbenými rumovými nápojmi v tej najlepšej spoločnosti,“
dodáva Róbert Šajtlava.

Celkovú letnú atmosféru dotvorí latino hudba, ktorá je neoddeliteľnou súčasť rumovej kultúry, v podaní DJ Jucky, ktorý patrí medzi popredných latino dídžejov na slovenskej scéne.

Vstupenky na Rumové Nádvorie v cene 5€ bude možné zakúpiť priamo na mieste v deň konania akcie.

Link na stránku podujatia: https://fb.me/e/2jsdaO28i

Zdroj foto: Bar Impresario, Nádvorie

Viac informácií na stránke www.regiontrnava.sk, emailom info@trnavatourism.sk alebo priamo v Turistickom informačnom centre – Región Trnava. Otváracie hodiny TIC nájdete na http://bit.ly/TuristickeInformacneCentrum

Nájdete nás aj na Facebooku www.facebook.com/RegionTrnava a na Instagrame www.instagram.com/regiontrnava.

Tešíme sa na vás v Regióne Trnava!


Realizované s finančnou podporou Ministerstva dopravy a výstavby Slovenskej republiky.