• 14.10.2022

Módne a pohodlné – trendové pánske mikiny a teplákové súpravy sú hitom sezóny

Mikiny a teplákové súpravy sú v súčasnosti také nevyhnutné, že doslova každá značka na planéte robí svoj vlastný svižný a nápadný kúsok. To môže znieť ako dobrá vec, len skutočný počet dostupných možností je taký obrovský, že to úprimne môže občas vyvolávať úzkosť.

Pri obliekaní si voľnočasového oblečenie platí naozaj len pár jednoduchých pravidiel. Vďaka ktorým si môžete mikinu či teplákovú súpravu obliecť napríklad aj cez víkend do mesta.  

Ako to celé začalo?

Od roku 1967, kedy adidas debutoval so svojou prvou teplákovou súpravou na štíhlom ráme nemeckej futbalovej legendy Franza Beckenbauera, neexistuje v našej kultúre žiadna tepláková súprava, ktorá by bola viac všadeprítomná. Od Run D.M.C. po Korn, Henry Hill po Chas Tenenbaum, úplne jednoduchý štýl trojprúžkovej bundy so zipsom a zodpovedajúcich strečových nohavíc nevydržal len päť desaťročí – je to snehová guľa. A skutočnosť, že môžete použiť všetok ten nadčasový štýl za naozaj prijateľnú cenovku znamená, že neexistuje žiadne iné miesto, kde by sme túto ikonu mohli umiestniť, okrem samotného vrcholu haldy.

Ako si vybrať mikinu?

Pri výbere samotnej mikiny dbajte už na váš doterajší štýl a premýšľajte, s čím budete mikinu kombinovať a za akých okolností sa ju chystáte nosiť. Ak je váš štýl skôr elegantný, siahnite po elegantnejšom kúsku. Ideálnymi značkami sú napriklád Calvin Klein či Guess a podobný luxusnejší návrhári.

Ak zháňate mikinu skôr na voľnočasové aktivity, ako je víkendový pobyt v prírode či samotný šport, siahnite na overené značky pre športovcov, ktorých mikiny sú funkčnejšie. Pri chladných dňoch v prírode vám poskytnú dostatočnú ochranu a taktiež voľnosť pri pohybe.

Je dôležité si uvedomiť, že každý výrobca vyrába mikiny na určité aktivity. I keď sa niektoré z nich dajú používať na viaceré činnosti, vo všeobecnosti platí, že by ste mali siahnuť po tom kúsky, v akom štýle sa nesie samotná značka.

Či už zháňate len samotnú mikinu alebo sa obzeráte po celej teplákovej súprave, určite si vyberiete na tomto odkaze https://answear.sk/k/on/oblecenie/mikiny.

Najlepšia tepláková súprava na večer

Obliekanie teplákovej súpravy sa môže zdať ako recept na katastrofu a veľmi dobre by to tak mohlo byť, ak sa táto tepláková súprava nezladí správne. Ak sa chystáte na dôležitú večeru, siahnite samozrejme po iných kúskoch vo vašom šatníku, ako je tento.

Ak však máte po celom týždni v kancelárií pocit, že potrebujete zvoľniť a idete len na rýchlu večeru s priateľmi, nemusíte sa báť ani kvalitnej teplákovej súpravy, ktorú nájdete tu: https://answear.sk/k/on/oblecenie/supravy. Vašou najdôležitejšou úlohou bude však túto teplákovú súpravu správne dopasovať. Dbajte na to, aby ste to príliš neprekombinovali. Tepláková súprava je extravagantný kúsok sama o sebe a preto spravíte najlepšie, ak ju dopasujete s jednoduchými bielymi teniskami a bielym či čiernym tričkom. V tomto outfite sa budete cítiť určite pohodlne a zároveň nebudete veľmi vytŕčať z davu a cítiť sa nepríjemne.