KALI, PETER PANN A GOYA MENOR OTVÁRAJÚ LETO TANEČNÝM HITOM Z IBIZY!

Slovenská hudobná scéna razantne ožila vďaka medzinárodnej spolupráci medzi populárnym rapperom Kalim a významnou zahraničnou hviezdou Goyom Menorom z Nigérie. Ich spoločná pieseň s názvom "Mám chuť" /https://youtu.be/TkC2lVqBG0M  / je kombináciou hudobných štýlov s výrazným dôrazom na afrobeatový žáner a na produkcií sa podieľal  Kaliho dvorný producent, talentovaný Peter Pann.

Rapper Kali, ktorý pôsobí na slovenskej hudobnej scéne už od roku 2008 a jeho tvorba nám je už všetkým hneď na prvé počutie známa, oslovil Goya Menora spolu s Petrom Pannom dali dokopy track, ktorý ťa naladí na leto!
“Ja už celkovo robím viac so zahraničnými interpretmi ako so slovenskými a tento Goya sa mi do tejto veci hodil najviac. Dokonca svoj part bol aj osobne nahrať u mňa v starom štúdiu v Petržalke. Som rád, že to má taký letný vibe aj čo sa týka videoklipu, keďže sme ho aj kvôli tomu natáčali na Ibize,  tak verím, že to ľuďom navodí tú správnu atmosféru”, hovorí Peter Pann.

Peter Pann, uznávaný slovenský hudobný producent a skladateľ, sa postaral o vytvorenie hudobného podkladu pre túto skladbu, ktorá prináša nové zvukové zážitky a zaujímavú melodickú linku aj skrz detského zboru MINI MAGIS, ktorý grandiózne zaznie v závere skladby. Kali s jeho charizmatickým prejavom a jedinečným štýlom podčiarkol túto skladbu trocha reggae flowom a výrazný Goya Menora skladbe dodal exotický nádychi.

Umelci sa rozhodli natáčať klip na exotickom ostrove Ibiza, kde sa nechali inšpirovať jeho prímorskou atmosférou, ktorú využil do klipu režisér Dušan Krajčovič a Juraj Škula.  Avšak, ich cesta sa neobišla bez menších problémov, keďže sa Goyovi počas letu stratila batožina, takže ho do klipu obliekal samotný producent skladby. Napriek tomu však preukázali svoju profesionalitu a dokázali sa sústrediť na vytvorenie nezabudnuteľného klipu, ktorý vizuálne oživuje atmosféru songu. Pesnička "Mam chuť" je energickou skladbou, ktorá zvádza k pohybu a doslova oslavuje túžbu po slobode a zábave a “chuti žiť“. Vďaka súladu rôznych hudobných žánrov Kaliho a Goya Menora sa skladba "Mám chuť" stáva jedinečným dielom, ktorá už teraz nesie potenciál letného hitu, preto aj touto skladbou Peter Pann otvára letnú sezónu a už po prvom vypočutí vytvára u ľudí dovolenkový mood.

VIAC INFO:
http://www.dezertmusic.sk/
Mám chuť:
https://youtu.be/TkC2lVqBG0M

Music: PETER PANN
Lyric: KALI, GOYA MENOR
Choir: MINI MAGIS
Mix/Master - Soundshine - Marek Surin

Instagram
 Peter Pann -  https://www.instagram.com/djpeterpann/
KALI -  https://www.instagram.com/dezertkalimusic/
Goya - Da big