NOVÝ HIT MLADEJ SPEVÁČKY A RAPERA VALCUJE INTERNET!

Nová ILLUMINATE interpretka ALYA, ktorá zaujala od prvého songu vydáva zatiaľ hit za hitom. Tentokrát do tretice predstavila svoju prvú spoluprácu s veľkým hudobným menom -  MAJSELFOM, ktorej výsledkom je chytľavá skladba s názvom „MESTO“ / https://youtu.be/Lm1JRj3MLOo / . MAJSELF pritom  len nedávno odpremieroval track “Farby” / https://youtu.be/z-YIr0Sw2Yk /, na ktorej mu hosťovala jeho vlastná žena!O tom, že Majself je na scéne ako doma, vieme podľa každej skladby, ktorú vypustí medzi ľudí. Len nedávno vydal skladbu, ktorú už mal dlhšie v šuflíku a tentokrát sa jeho žena neukázala len vizuálne, ale aj svojim hlasom.
“Brala som to ako zábavu, ľudia od nás stále chceli duet. Tak sme pre nich pripravili takéto prekvapko. Za mikrofónom ma to bavilo, síce sa necítim ako speváčka, ale spolupracovať takto s mojim mužom bol skvelý zážitok”, opisuje skúsenosť Julka, Majslefová manželka.  Okrem skladby “Farby” a pripravovaného albumu sa Majself venuje aj závažným spoločenským témam, kde naposledy vyspovedal známu tvár Noru Kaberhľovú / https://youtu.be/cUDRbgMk9jQ /. O ďalší rozruch sa Majself postaral opäť, keď prikývol na spoluprácu s mladučkým talentom z Illuminate. Mladá a talentovaná ALYA odštartovala svoju hudobnú kariéru v Illuminate pomerne svižne. Na konte má aktuálne dva vydarené single  „Máš Ma“ a „Sorry“, ktoré už teraz počuť v slovenských éteroch. / https://www.youtube.com/watch?v=o63NWbP75gg / / https://youtu.be/o204QDg_fM4 /.
Aktuálnou novinkou „MESTO“ sa ale opäť pripomína, no vďaka Majselfovi o dosť výraznejšie, keďže skladba sa od prvého počutia zaryje v pamäti nielen vďaka chytľavému refrénu, ale aj vďaka výraznému klipu od režiséra Martina Mika.

„Od prvého momentu, ako som počul skladbu MESTO, som začal premýšľať ako túto tému výnimočne vizualizovať. Angelika mi pri tvorbe a kreatíve nechala voľnú ruku. Výsledkom bolo niekoľko dňové nakrúcanie, pri ktorom som sa snažil zachytiť umeleckým spôsobom urbanistickú atmosféru nočného mesta zahaleného do rúška tmy. Vizuál ku skladbe MESTO je jedným z mojich najobľúbenejších diel. Tému a motív diela mám hlbšie rozpracovaný a videoklip si nájde svoje pokračovanie.“ – dodáva režisér videoklipu Martin Miko z Illuminate. Singel „MESTO“ hudobne spracoval talentovaný umelec a dvorný producent Illuminate Matej „Maxo“ Mikloš, ktorý má za sebou už viacero úspešných hitov pre mnohých slovenských interpretov. A prečo práve mladá ALYA prosí úspešneho rapera aby zostak pri nej?

„MESTO zachytáva a opisuje situáciu, v ktorej sa s dotyčnou osobou cítite natoľko dobre a príjemne, že absolútne strácate pojem o čase a priestore a jednoducho nechcete, aby tá konkrétna chvíľa niekedy skončila. Od samého začiatku som tušila, že by sa mi do tohto singlu hodil nejaký spevácky “parťák”, keďže skladba je, predsa len, o dvoch ľuďoch. Majself mi napadol úplne prirodzene, pretože sa sám venuje podobnému žánru a preto som dúfala, že by mu skladba mohla sadnúť. Som veľmi rada, že spoluprácu prijal a pevne verím, že naším novým singlom MESTO potešíme mnohých našich fanúšikov”, uzatvára ALYA.

        

IG:
Majself (@majself_neptun) na Instagrame
https://instagram.com/angelikakollmannova?igshid=YmMyMTA2M2Y=
https://www.instagram.com/illuminate_production/
Júlia Švehlová (@juliasvehlova) na Instagrame

zdroj foto: Illuminate production