K lekárovi na 3 kliky už zajtra?

K lekárovi na 3 kliky už zajtra? Presne tejto téme sa budeme venovať v tomto krátkom článku, priblížením jednej z možností ako sa dostať k lekárovi už zajtra.

Objednanie k lekárovi online

Každý vie, že dovolať sa do ambulancie a dohodnúť si termín u lekára, jeho prípadnú zmenu alebo zrušenie, nie je vôbec jednoduché. Priekopníkom v tejto oblasti je internetový portál TopDoktor, na ktorom si viete rezervovať termín troma klikmi a lekára viete navštíviť aj zajtra.

Návštevníci si môžu vybrať lekára podľa mena, špecializácie alebo mesta. Po výbere konkrétneho lekára si už len stačí vybrať z dostupných termínov a vyplniť svoje údaje.

Informovanosť nadovšetko

Vy aj váš lekár ste informovaní o úspešnej rezervácii termínu prostredníctvom e-mailu. V prípade, ak by lekár z akéhokoľvek dôvod nebol v ambulancii, budete informovaní vopred prostredníctvom SMS a e-mailu, nemusíte tak merať cestu do ordinácie, aby ste sa to dozvedeli z oznamu v čakárni.

Ak by bol s rezerváciou akýkoľvek problém, môžete využiť zákaznícku podporu portálu, ktorá je dostupná 24 hodín denne, 7 dní v týždni bez ohľadu na ordinačné hodiny vybraného lekára. Pacienti sa nemusia obávať, že by na svoj termín k lekárovi zabudli, pretože každý z nich dostane 24 hodín pred termínom pripomienkovú SMS a e-mail.

Rezervácie mimo ordinačných hodín

Zaujímavým štatistickým ukazovateľom, ktorý uvádza portál TopDoktor je aj to, že až 35% všetkých rezervácii sa uskutoční medzi 17. až 8. hodinou,  teda v čase, keď väčšina lekárov neordinuje. Pacienti tak nemusia strácať čas telefonovaním a objednať sa môžu na najbližší voľný termín aj zajtra.