• 29.03.2023

Jedinečný návod na šťastie a úspech

K tomu najlepšiemu v živote môžete dospieť tak, že urobíte o „ešte jednu“ vec viac, ako od vás svet očakáva.
„Silu ešte jedného som napísal preto, aby ste prostredníctvom stratégií, ktoré som opakovane úspešne použil, zmenili svoj život. Ak budete viesť svoj život s filozofiou EŠTE JEDNÉHO, dokážete úplne zmeniť svoje vzťahy, financie, emócie, spôsob, akým podnikáte, svoj pohľad na život a ešte oveľa viac,“ tvrdí úspešný podnikateľ Ed Mylett, ktorého na internete sledujú milióny ľudí, s motivačnými prednáškami cestuje po celom svete na margo svojej knihy Sila ešte jedného s podtitulom Jedinečný návod na šťastie a úspech.

Sila ešte jedného je prelomová kniha, prvá svojho druhu, ktorá odhaľuje, ako môžete skombinovať myšlienky a činy, aby ste spustili vo svojom živote efektívne dynamické zmeny.

Ed Mylett využil svoje dlhoročné poznatky na to, aby sa stal mimoriadne úspešným podnikateľom, vyhľadávaným výkonnostným koučom, jedným z najpredávanejších autorov a špičkovým celosvetovým inšpiratívnym rečníkom.

V devätnástich kapitolách nabitých myšlienkami a informáciami ponúka praktické stratégie, ktoré vám ukážu, že ste len o jednu myšlienku či jeden čin vzdialení od premeny svojho života z priemerného na výnimočný. Naučíte sa, akú silu má vytvorenie ešte jedného návyku, zdolanie ešte jednej nepohodlnej situácie, nadviazanie ešte jedného vzťahu a mnoho iného. Sila ešte jedného vám po prvý raz detailne predstaví niekoľko Mylettových prevratných myšlienok.

  •    Čo je retikulárny aktivačný systém a ako žiť vo vlastnom matrixe.
  •    Prečo by ste mali myslieť na nemožné a dosahovať možné.
  •    Aká je dynamika tímovej chémie a ako sa stanete násobiteľom ešte jedného.
  •    Prečo treba viesť zmysluplnú diskusiu o viere, energii a kvantovej vede.

V tejto knihe vám Ed Mylett predstaví desiatky stratégií, ktoré uplatňuje posledných 30 rokov a vďaka ktorým sa stal veľmi úspešným podnikateľom, výkonnostným koučom a celosvetovo vyhľadávaným inšpiratívnym rečníkom. Sila ešte jedného je perfektná kniha pre každého, kto hľadá šťastie a úspech. Je to nepostrádateľná mapa ukazujúca cestu k lepšiemu životu.

 „Z každej kapitoly si môžete vziať ponaučenie, či už ste svetová špička v športe, generálny riaditeľ firmy, rýchlo stúpajúca hviezda vo svete biznisu, rodič, alebo študent vysokej školy. Niektorí z vás využijú túto knihu, aby úplne otočili svoj život. Iní sa zamerajú na pochopenie toho, ako môžu vylepšiť konkrétne oblasti svojho života, ktoré sú nedostatočné alebo problémové,“ dodáva Ed Mylett v knihe Sila ešte jedného.
Foto: Tatran