DAJTE SVOJMU INTERIÉRU NOVÝ MONOCHROMATICKÝ NÁDYCH

DAJTE SVOJMU INTERIÉRU NOVÝ MONOCHROMATICKÝ NÁDYCH

Hľadáte nadčasové riešenie, ktoré vyhovie nielen klasikom zameraným na detaily, ale aj tým náročnejším, ktorí milujú eleganciu? V tom prípade siahnite po monochromatickom dizajne, ktorí zjednotí vašu domácnosť a vyčarí tak unikátne bývanie bez kompromisov. Zabudnite na neutrálne ladené odtiene a oživte priestor farbou. Tá má totiž veľkú silu, pretože ovplyvňuje našu náladu a pocity.

Návrhári podláh značky Quick-Step si uvedením nového radu Illume Soft Meadow upevnili svoju povesť odborníkov udávajúcich trendy v tomto odbore. Táto vinylová podlaha dokonalo ladí s trendom monochromatických interiérov a s renesanciou odtieňov zelenej farby, ktoré do vášho domova vnesú pokoj a harmóniu. 

NÁVRAT FARIEB DO MONOCHROMATICKÝCH INTERIÉROV

Každý, kto sleduje trendy, vedel, že to príde. Po úspechu neutrálnych odtieňov sa svet dizajnu vracia k farebnej škále. Aby návrhári interiérov dosiahli hladký prechod, volia monochromatické interiéry s jednou farbou, ktorá udáva tón vo svojich mnohých odtieňoch. Vďaka tomu sa nemusíte trápiť s tým, ako zladiť nábytok, koberce, závesy či podlahové krytiny v rôznych farbách. Akonáhle si zvolíte farbu, všetko je už len otázkou toho, ako sa vyhráte so vzormi a materiálmi. Získate tak priestor, ktorý pôsobí ucelenejším dojmom a vnáša do vašej domácnosti pokoj a harmóniu.

ODTIENE ZELENEJ VYTVÁRAJÚ OÁZU POKOJA

Tento dojem môžete zosilniť tým, že rozohráte hru odtieňov zelenej. Je to farba, ktorá má najviac možných odtieňov zo všetkých farieb a všetky vyzerajú skvelo. Odborníci na farebnú terapiu o nej hovoria, že má preukázateľne upokojujúcejší účinok. Okrem toho vytvára harmóniu, súlad medzi telom a dušou, uvoľňuje a dodáva pocit regenerácie a sily. Tím dizajnérov značky Quick-Step starostlivo sleduje najnovšie trendy a vyvinul mäkkú vinylovú podlahu v lúčnej zelenej farbe, ktorá premení váš interiér na oázu pokoja.

O značke Quick-Step
Quick-Step je značka kvalitných podlahových krytín vyrábaných spoločnosťou Unilin. Neustály výskum a inovácie spolu so silným zameraním na kvalitu spôsobili, že je Quick-Step jedným z popredných hráčov na trhu v podlahovom priemysle. Značka, ktorá je známa svojím zámkovým inštalačným systémom Uniclic, sa vyvinula v značku, ktorá prináša širokú škálu dizajnových riešení. Dnes je Quick-Step celosvetovým lídrom v oblasti dizajnu, inovácií a kvality vodoodolných laminátových a vinylových podlahových krytín vo viac ako 100 krajinách.