Benefity internetových stávkových kancelárií

Stávkovanie si od svojho počiatku prešlo dlhým vývojom, ktorý ho dostal až do online sféry, kde sa rozvíja doteraz. Internetové stávkové kancelárie, ako najmodernejšia platforma na tipovanie, tak majú hneď niekoľko výhod, o ktorých vám teraz povieme.

Nerovní súperi?

Je porovnávanie kamenných a internetových stávkových kancelárií skutočne férové? Do istej miery áno. Ide o rovnaké inštitúcie, avšak každá je zasadená do iného prostredia. Jednu môžeme navštíviť osobne, druhú len prostredníctvom internetu, ktorý poskytuje mnohonásobne viac výhod. Aj z toho dôvodu majú online stávkové kancelárie rastúcu popularitu.

Bez manipulačnej prirážky

Internetové tipovanie prináša so sebou jednu z najvýraznejších výhod. Neplatíte manipulačný poplatok, ktorý je v tejto sfére už dávno zrušený. Viacerým spoločnostiam tak nemusíte platiť nič navyše. Len si vložíte peniaze na váš tiket a počkáte, či uspejete alebo nie.

Ušetriť v online stávkovaní môžete aj vďaka iným výhodám, ako napríklad benefit bodmi, ktoré získavate v rámci rôznych vernostných programov, prípadne ich zinkasujete ako súčasť vstupného bonusu. V niektorých spoločnostiach ich môžete dostať aj ako odmenu za splnenie zadaní, ktoré sprevádzajú tematické akcie.

Dostupnosť

Základom kamennej stávkovej kancelárie, respektíve pobočky, je vždy jej miesto. To so sebou nesie viaceré limity, ktoré internetová oblasť odbúrava. Do online stávkových kancelárií sa dá prihlásiť odvšadiaľ, kde máte internet a tiež hocikedy, pretože vo virtuálnej sfére nie sú otváracie hodiny. Vďaka tomu tak pri tipovaní získate oveľa viac komfortu, pričom si môžete natipovať napríklad z pohodlia gauča vo vašej obývačke.

Nemusíte si vystáť žiaden rad, ani sa tlačiť v menších miestnostiach. Pri online tipovaní stávkujete sám, bez časového alebo personálneho tlaku okolitých ľudí. A vďaka technológiám súčasnosti už nemusíte uzatvárať tikety len na počítači, pretože sa to dá aj prostredníctvom mobilného telefónu, alebo tabletu.

LIVE stávkovanie

Táto oblasť už bola aj v kamenných pobočkách, ale len tam, kde bola dobre vybavená stávková kancelária. V takom prípade ste mohli sledovať vybraný šport a uzatvoriť si cez obsluhu aj nové stávky. Pri prechode do virtuálnej sféry prešiel celý proces poriadnym rozmachom, ktorý sa odráža napríklad v tom, že si v rovnakú chvíľu môžete natipovať LIVE niekoľko zápasov z rôznych športov.

Vynikajúcim doplnkom tejto dynamickej služby sú aj priame prenosy z vybraných podujatí, ktoré sa čoraz vo väčšom počte objavujú v ponuke streamovacích platforiem spoločností. Vďaka sledovaniu priamych prenosov môžete tipovať nielen lepšie, ale aj efektívnejšie. V špeciálnych prípadoch môže vaša stávková spoločnosť disponovať exkluzívnymi vysielacími právami, ako to má napríklad odborníkmi vysoko hodnotený Tipsport s podujatiami Oktagonu.

Vstupné odmeny a akcie

Ďalší balík výhod online tipovania prináša širokú škálu rôznych odmien, darčekov a bonusov, ktoré môžu tipéri získavať v rámci rôznych akcií. Začneme registračnými odmenami, ktoré majú napríklad podobu, respektíve hodnotu, rovnajúcu sa výške vašich prvých vkladov. Okrem toho však môžete zinkasovať aj voľné stávky, prípadne stávky bez rizika prehry.

Bežný účastník online tipovania sa v súčasnosti stretne aj s celým radom rôznych iných súťaží a hier. V nich môžete vyhrať peniaze, prípadne klubové body. Avšak spôsob, akým to dosiahnete, sa vždy líši. V tipérskych komunitách hráči už dobre poznajú niekoľko druhov takýchto podujatí, medzi ktorými môžete nájsť maratóny, pavúky, kvízy či iné súťaže.

Mobilné rozhranie

Internetová sféra začala prevyšovať kamenné prevádzky až s rozvojom počítačov. Nástup smartfónov však dodal tejto oblasti úplne nový rozmer. Vďaka mobilným zariadeniam totiž vaše stávkovanie ovládate pohybmi jednej ruky. Všetko máte pokope.

Cez pár klikov sa dostanete k dôležitým štatistikám, alebo k otvoreniu okna priameho prenosu, čo vám šetrí čas, prípadne vďaka tomu tipujete efektívnejšie. Vyskúšať si online stávkovanie a čerpať čo najviac jeho výhod, môžete aj vy, ak máte viac ako 18 rokov.