BKM Piešťany – BK ZŠ Zvolen 74:67 (52:53, 27:41, 16:27)

¼: 16:27, 11:14, 25:12, 22:14

Zákl. zost.: Rybáriková 12, Žáková 14, Stanková 15, Valentová 7, Horváthová 26

Striedali: Strečanská 0, Potroková 0, Tarabová 0

V sobotu výborný zápas

Zápas začal v pohodlnom tempe a až do stavu 12:11 sa družstvá striedali vo vedení. Potom ale hostky šokujúco presnou streľbou odskočili domácim až na rozdiel 20 bodov (16.minúta, stav 21:41). Piešťanky však zápas nevzdali, zlepšili sa v obrane a do konca tretej štvrtiny znížili na 52:53. V záverečnej štvrtine sa snažili obe družstvá strhnúť víťazstvo na svoju stranu, čo sa napokon podarilo domácim hráčkam. Strelecky sa presadila najmä Erika Horváthová.

BKM Piešťany – ŽBK Levice 81:70 (62:56, 37:28, 23:9)

¼: 23:9, 14:19, 25:28, 19:14

Zákl. zost.: Rybáriková 9, Žáková 27, Horváthová 16, Stanková 19, Valentová 5

Striedali: Strečanská 2, Tarabová 2, Potroková 0, Ronecová 1

Aj v nedeľu výhra Piešťan

Piešťanky vstúpili do zápasu veľmi koncentrovane a už v prvej štvrtine si vypracovali rozhodujúci 14 bodový náskok. Hostky sa v daľšom priebehu hry dvakrát priblížili na rozdiel 3 bodov, ale domáce vždy kontrovali a viac hostkám nedovolili. V závere stretnutia Piešťanky prikrášlili výsledok po sérii trestných hodov na konečných 81:70 a ostávajú v súťaži po 5 zápasoch bez prehry.