Ak na svadobnú cestu, tak do Tatier

Grand Hotel Kempinski High Tatras získal ďalšie medzinárodné ocenenie, keď v International Hospitality Awards zvíťazil v kategórii Best Honeymoon Destination. Rozhodla o tom odborná 14-členná porota, ktorej členom je aj Slovák Robert Vincze, bývalý riaditeľ Slovak Convention Bureau.

„Nie je to len starostlivo zrenovovaná historická budova hotela, krásne spa alebo výhľad na nádherné Štrbské pleso, ale hotel sa jednoducho oplatí navštíviť, pretože pobyt v ňom je pre každého hosťa vždy veľkou odmenou,“ povedal Robert Vincze pri preberaní ceny v mene hotela na slávnostnom odovzdávaní 17. až 18. februára v Kyjeve.

„Veľmi nás teší ocenenie v kategórii Best Honeymoon Destination. Veľa našich hostí osloví unikátna atmosféra tohto miesta, a veríme, že aj preto je Grand Hotel Kempinski High Tatras skvelou voľbou pre novomanželov, ktorí tu u nás odštartujú svoj spoločný život,” uviedla Kathrin Noll, generálna manažérka hotela na brehu Štrbského plesa.

Novomanželský apartmán je správnou voľbou pre páry, ktoré hľadajú niečo výnimočné. Skrýva v sebe nielen romantické priestory s veľkou pohodlnou spálňou, krbom z ónyxu a oddychovou časťou, ale aj otvorenú vežičku s vírivkou na streche hotela, odkiaľ sa novomanželom naskytne pohľad na západ slnka a okolitú tatranskú prírodu. Dokonalým miestom na relax je ZION SPA LUXURY, ktoré patrí medzi najlepšie a najkrajšie wellness v Európe. Všetkých romantikov zase poteší na záver dňa súkromná večera vo vežičke pri svetle sviečok a s vlastným čašníkom.

Ocenenia International Hospitality Awards sa udeľujú už od roku 2011. Grand Hotel Kempinski High Tatras už v minulosti zvíťazil v dvoch kategóriách - Best Historical Hotel a Best Spa Hotel, čím len potvrdzuje svoju kvalitu vo svete hotelov.