Súťažte s nami! - dennikrelax.sk

Vrátenie daní zo zahraničia

Návrat zo zahraničia nebýva taký jednoduchý ako si mnohí myslíte. Viete však o tom, že môžete z toho aj vyťažiť? Počuli ste o tom, že akonáhle sa rozhodnete vrátiť zo zahraničia, máte nárok na vrátenie daní? Nevedeli? Teraz už viete! Máte možnosť to využiť, avšak je potrebné si zistiť podmienky ako to fungujte v tej a v tej krajine. Každá krajina má iné podmienky. Poďme sa však pozrieť na krajiny, z ktorých sa najviac Slovákov chystá v poslednej dobe vrátiť späť na Slovensko.

Ako prvou krajinou by sme mohli začať Anglickom.

Anglicko a vrátenie daní

Je paradox, že krajina, do ktorej sa hrnie najviac Slovákov utekajúcich za prácou, sa aj najviac Slovákov vracia naspäť. Prečo je tomu tak? Dobrá otázka, na ktorú môžeme odpoveď len hádať. U každej rodiny alebo jednotlivca je to rozdielne. Buď práca, ktorú si jednotlivec našiel nie je vyhovujúca alebo si jednoducho nevie zvyknúť na cudzie prostredie, na cudzie zmýšľanie. Predsa len ako sa vraví iná krajina – iný mrav!

Chcete si uplatniť svoje peniaze, avšak neviete ako si máte pomôcť? Neviete na koho sa obrátiť, aby vám pomohol so zdanlivo náročným procesom vybavovania a následným vrátením daní? Obráťte sa na kvalitných odborníkov spoločnosti TJ – LEGAL, ktorí sú ochotní vám pomôcť trebárs aj o polnoci! Stačí sa len zaregistrovať na stránku tj-legal.com, kde zistíte ako máte postupovať pri vrátení daní z Anglicka! Len tak ďalej, choďte si za svojimi peniazmi. Máte na to právo.

Kedy si nárokovať vrátenie daní z Nemecka?

Vraciate sa naspäť z Nemecka a chcete si uplatniť právo na vrátenie daní? Je dôležité, aby ste si prečítali podmienky, podľa ktorých zistíte či máte nárok na vrátenie daní alebo nie. Napríklad ak ste v Nemecku pracovali menej ako je jedno zdaňovacie obdobie, máte nárok si uplatniť právo na vrátenie preddavku. Viac informácii nájdete na stránke tj-legal.com v sekcii Nemecko. Kompletné vrátenie daní z Nemecka nebolo nikdy také jednoduché ako teraz so spoločnosťou TJ- LEGAL!

Dane a Holandsko

Trávili ste nejaké obdobie v krajine tulipánov – v Holandsku, avšak nepriaznivé podmienky v práci sa vám nepozdávali? Rozhodli ste sa vrátiť a chcete si uplatniť nárok na vrátenie daní z Holandska? Stačí sa opäť len zaregistrovať na stránke tj-legal.com a oni za vás všetko vybavia. Avšak pozor! O vrátenie daní môžete požiadať až po ukončení daňového obdobia.