Štúdium MBA už neodkladajte. Toto je ten správny čas

Poznáte to. Odkladáte nielen povinnosti, ale aj sny a túžby, pretože práve riešite iné životné situácie. Pamätáte si ešte na svoje predsavzatia? Budete na sebe pracovať, študovať, vzdelávať sa? Už nič neodkladajte, toto je ten správny čas prihlásiť sa k štúdiu MBA na Business Institut.

Business Institut, patrí medzi najprestížnejšie MBA školy v Českej a Slovenskej republike. Špecializuje sa na profesijné vzdelávacie programy MBA (Master of Business Administration), BBA (Bachelor of Business Administration), LLM (Master of Laws) a DBA (Doctor of Business Administration). Vzhľadom na dlhodobé skúsenosti profesionálneho tímu lektorov ponúka Business Institut koncept štúdia, ktorý premieta teoretické problémy priamo do praxe. Už o niekoľko dní zahajuje jesenný cyklus manažérskeho štúdia a vy máte jedinečnú príležitosť rezervovať si práve to svoje miesto!

Prečo?

Dôvodov, prečo je štúdium MBA na Business Institut to pravé pre vás a vašu kariéru je množstvo, od osobného rozvoja, cez získavanie kontaktov až po kariérnu zmenu či posun.
Poďme sa však pozrieť na 5 hlavných dôvodov, prečo sa prihlásiť už dnes.

    1. Kvalitné štúdium zamerané na prax

Teóriu už určite poznáte zo školy, prípadne z odbornej literatúry. To, čo vám nikto nevezme, sú však skúsenosti. Naše štúdium je o praxi, odovzdaných znalostiach, skúsenostiach, inšpiráciách a vzájomnom partnerstve.

    2. Moderná a flexibilná forma výučby

Už dávno neplatí, že na to, aby ste sa niečo naučili, je potrebné sedieť v škole, alebo nad knihami niekoľko hodín denne. Business Institut prichádza s modernou formou výučby, ktorá spočíva v kombinácii lektorských stretnutí a online e-learningu. Táto kombinácia je najefektívnejšia, nakoľko sa štúdium prispôsobí vašim časovým potrebám, nie naopak. Na rozdiel od konkurencie, na Business Institut trvá kombinované štúdium iba 1,5 roka, čo znamená, že získané skúsenosti môžete pretaviť v želané výsledky v kratšej dobe. 100% online MBA štúdium, ako aj kombinovaná MBA forma štúdia s lektorskými stretnutiami v Prahe, alebo Bratislave. Všetky programy sú v ponuke v oboch formách v tej najvyššej kvalite.

    3. Lektori a ponuka programov

Široká ponuka MBA programov v kombinovanej, ako aj online forme, z ktorých si zaručene vyberie každý. Základná ponuka sa skladá z tradičných programov ako management, marketing, ľudské zdroje, až po úzko špecializované programy zamerané na obchod, zdravotníctvo, PR, reklamu či podnikanie. Lektormi sú vysoko odborne kvalifikovaní odborníci s niekoľkoročnými skúsenosťami z reálnej praxe, ktorí okrem vedomostí odovzdajú aj svoje know-how, skúsenosti a pohľad na množstvo tém.

    4. Uplatnenie

Úspešným zakončením štúdia MBA absolventi zvyšujú svoju cenu na trhu práce a otvárajú sa im nové možnosti na ďalší rozvoj. Absolventi štúdia dosahujú kariérny posun aj vyšší osobný príjem v rámci zamestnania alebo vlastného podnikania.

    5. Bonusy k štúdiu, cena, referencie

Študenti Business Institutu môžu zadarmo navštevovať tematické prednášky vedené zaujímavými osobnosťami a sú pozývaní na partnerské akcie. Každý študent získa vstup do online knižnice s viac ako miliónom titulov. Žiadna reklama nie je tak silná ako osobný zážitok a referencie, ktorých má Business Institut desiatky. Mnoho z absolventov sa po štúdiu rozhodlo študovať opäť, a to vyššie manažérske vzdelanie DBA, či iný program.

Stále váhate? Práve teraz má Business Institut neodolateľnú ponuku a štúdium MBA za skvelú cenu.

Ponuka má však obmedzenú platnosť, rovnako sa aj miesta v cykle rýchlo míňajú. Navštívte www.businessinstitut.sk ešte dnes a poďte študovať MBA aj vy!

 
Autor fotografie:Wright Studio / Shutterstock.com