Súťažte s nami! - dennikrelax.sk

Prečo odosielať balíky kuriérom? Tu sú hlavné výhody!

Bez ohľadu na to, aký balík chceme prepravovať, dúfame, že bude adresátovi doručený rýchlo a v bezchybnom stave. V tejto misii sa vynikajúco osvedčili kuriérske služby.

Nenechávajte to na náhodu, zavolajte kuriérovi

Koľkokrát v živote potrebujeme poslať balík? Niekto to nerobil nikdy v živote, iný už párkrát posielal nevyhovujúci tovar do internetového obchodu alebo balíček dieťaťu bývajúcemu na internáte. Najlepšia cesta, ako to urobiť výhodne, rýchlo a bezpečne, je využiť služby prepravnej spoločnosti. Keď si prečítate obchodné podmienky a postup, ako odoslať balík, zistíte, že to nie je nič zložité a navyše je to skutočne pohodlnejšie, ako sa so zásielkou pobrať na poštu, vystáť si rad a ešte aj znášať komentáre nervóznej úradníčky, ktorá vás karhá pri nesprávnom vyplnení dodacieho lístka a údajov na balíku. Zadajte informácie o svojom balíku, vyplaťte ho, a kuriér si po zásielku príde priamo na miesto, ktoré ste udali. Následne balík čo najrýchlejšie, teda do 24 hodín, doručí príjemcovi.

Prepravná spoločnosť vám umožní sledovať zásielky

Stáva sa, že sa nevieme dočkať, kedy sa náš balík ocitne v rukách adresáta. Či už reklamovaný tovar obchodníkovi, alebo darček nášmu priateľovi. Kde asi ten balík je? Plní si svoju úlohu prepravná spoločnosť dôkladne? V prípade obáv však môžete aj vy využiť službu sledovanie zásielok, a tak kedykoľvek počas dňa viete skontrolovať, či váš balíček skutočne cestuje alebo len stojí zabudnutý niekde v depe. Stačí vám poznať číslo balíka, pod akým je evidovaný u kuriéra. Kuriérske služby sa neobmedzujú len na zasielanie menších a ľahších balíkov, ale aj celých paliet, a preto je dnes už bežné, že môže adresát za balík zaplatiť dobierkovú sumu. Presne takto to poznáte, keď nakupujete online. 

Profesionálna preprava balíkov

Na čo sa pri využívaní kuriérskych služieb môžete určite spoľahnúť? Že vám prepravná spoločnosť vyjde maximálne v ústrety. Kuriér príde presne na miesto, ktoré ste udali v objednávke, či už pri preberaní balíka, alebo doručovaní zásielok konečnému adresátovi. Správa sa úctivo k vám i k zásielke, pretože práve kuriér je vizitkou celej prepravnej spoločnosti. Aby ste mu však doručovanie zásielok neskomplikovali, je nutné uvádzať presné adresy, telefonické kontakty a balíky zabaliť tak, aby sa s nimi dalo kuriérovi dobre manipulovať. Poškodený obal zásielky? Chyba nemusí byť v tom, ako s ňou kuriér zaobchádzal, ale ako nevhodne bola zabalená vzhľadom na váhu či charakter prepravovaných predmetov. Uľahčite si odosielanie balíkov, sú tu ľudia, ktorých to naozaj baví!