Obal na telefón ako skvelý doplnok, ktorým môžete vyjadriť svoju osobnosť

Niektorí mladí ľudia si už snáď ani nezažili dobu, kedy na trhu neboli dostupné dotykové telefóny. S pokrokom techniky a vývojom zariadení prirodzene stúpla aj ich cena, čo má za dôsledok čoraz väčšiu potrebu si svoje smartfóny chrániť. Povedzme si úprimne, ktorý (chudobný) slovenský študent si už len môže dovoliť lusknutím prsta kúpiť si nový mobil? Napoviem vám - asi žiadny. Preto sa obal na mobil stal neoddeliteľnou súčasťou azda všetkých nielen študentských telefónov.

Vedeli ste ale, že okrem praktického využitia majú obaly aj estetickú funkciu? Znovu vám napoviem - určite áno. Pri výbere správneho obalu predsa prihliadate aj na to, ktorý sa vám páči, a ktorý sa k vám dokonale hodí, pretože každý chce byť predsa svojim spôsobom odlišný. Nezáleží na tom, či ste cukríková princezná alebo poriadny veľký bradatý motorkár, ani na tom, či denne rozdávate ľuďom úsmevy a dobrú energiu alebo sú vaše dni len jedným veľkým čiernym mrakom. Obal na telefón jednoducho prispôsobujete vašej osobnosti.

Výber je takmer neobmedzený

Možnosti, ktoré máme v súčasnosti pri výbere obalov na mobil sú naozaj takmer neobmedzené. V ponuke je množstvo materiálov, farieb a všemožných výstrelkov, na ktoré si len zmyslíte. Silikónové, plastové, drevené, hliníkové, ale aj kožené. Nájsť sa však dajú aj multifunkčné obaly, ktoré ponúkajú okrem ochrany telefónu aj využitie v podobe odkladania kariet, peňazí či obaly s možnosťou svietenia alebo nabíjania.

Buďte iní - buďte svoji

A pokiaľ ste vyriešili praktickú stránku, prichádza na rad otázka dizajnu. Ak sa túžite od ostatných odlíšiť, vhodnou voľbou sú vlastné motívy. Nejedna samoľúba slečna predsa túži po tom, mať na svojom obale vlastnú selfie. Duckface už síce dávno nie je in, ale prečo nie? Váš obal, vaša voľba. Ďalšou z možností je fotografia s priateľom. Je to sladké (možno niekedy až tak, že mi vyskakuje cukor v tele), ale stále lepšie a podstatne lacnejšie ako spoločné romantické tetovanie, ktorého sa po rozchode do konca života nezbavíte. Obal stačí jednoducho vyhodiť, zničiť, spáliť - čo len chcete. Hlavne s ohňom opatrne.

Obal na telefón ako skvelý doplnok, ktorým môžete vyjadriť svoju osobnosť
Zdroj: pixabay.com

Buďte odvážni a tak trochu rebel

Dať si vlastný nápis na obal na mobil chce dávku odvahy. Samozrejme, pokiaľ sa nebavíme o nápisoch typu “You only live once” alebo “Hakuna Matata”. Krátky, výstižný, sarkastický a trochu drzý. Presne taký, aký vás vystihuje. Jednoduchá farba a na nej odkaz, ktorý chcete povedať spoločnosti. Rafinované a jednoduché. A je už len na vás, či sa k vašej povahe bude hodiť viac nápis vygravírovaný alebo vytlačený.

Buďte originálni - zlaďte outfit s krytom

Aj milovníci módy si dozaista prídu na svoje pri výbere toho správneho obalu. Finančne nenáročný módny doplnok sa dá jednoducho zladiť k outfitu a striedať ho môžete prakticky každý deň. Viete ako sa hovorí: “Každý deň je zo mňa iná žena” (alebo muž). Počas temnej nálady stačí vytiahnuť elegantný čisto čierny, a pokiaľ túžite po ozajstnom úlete - kombinujte farby, vzory a materiály!
 


Autor fotografie:www.pixabay.com