Súťažte s nami! - dennikrelax.sk

Novoročné diáre a kalendáre – neoceniteľná klasika firemných darov

Október je na riešenie týchto záležitostí ideálny mesiac. Nie je to skoro a máte zároveň dosť času na pripravenie správnych podkladov. Tlač kalendárov alebo diárov pre ďalší rok vám zabezpečí kvalitné polygrafické centrum podľa vašich požiadaviek. Vaši zamestnanci, spolupracovníci a klienti si zaslúžia na koniec roka kvalitnú odmenu za celoročnú spoluprácu. V diári alebo kalendári dostanú rovnako hodnotný ako praktický dar.  

Snaha byť originálni môže ísť na úkor praktickosti

Určite chcete ako firma pred partnerom vyniknúť. Viete, že darov od spolupracovníkov a klientov dostane na prelome rokov neúrekom. Aby práve vaša firma bol tou, ktorú si z toho množstva zapamätá, chcelo by to odlíšiť sa. Preto firmy často vymýšľajú netradičné formy pozdravov alebo poďakovaní. Menej je však niekedy viac a nezaškodí byť trochu pri zemi. Prečo? Nuž nepraktický dar najčastejšie končí na mieste, kde sa k nemu za celý rok nikto ani nepriblíži a ľahko sa na neho zabudne. Keď však skombinujete originalitu a praktickosť, môžete tento pomyselný boj vyhrať bez väčšej námahy. Prečo si myslíte, že spomedzi firemných reklamných predmetov ešte stále počtom vyniká tvorba kalendárov a diárov? Stavte na to, že ich potrebuje využívať naozaj každý pracovne vyťažený človek.

Tlač kalendárov a diárov objednávajte už teraz v predstihu

Už v októbri si ujasnite svoje reklamné predmety, aby ste ich stihli do Vianoc nechať v pokoji vytlačiť a rozdať. Tiež sa vyhnete najväčšiemu náporu, ktorý s každým týždňom pred koncom roka stúpa. Kalendáre alebo diáre sú na tento účel mimoriadne obľúbené. Je to preto, že ide o praktický dar, ktorý je pre každý rok potrebné využívať nový. Zároveň na neho môžete dať vytlačiť prakticky čokoľvek. Samozrejme, najobľúbenejšie sú logá, názvy a slogany firiem. Zabezpečíte si, že celý rok má klient alebo obchodný partner na svojom diári či kalendári pred očami vašu spoločnosť. Reklama, akú neprebijú ani najväčšie billboardy. Navyše je osobná, keďže túto pozornosť dostáva od spolupracujúceho známeho.

Polygrafické centrá budú koncom roka praskať vo švíkoch vďaka navýšeným objednávkam. Tak si ušetrite starosti pustite sa do svojich propagačných materiálov už teraz.