Súťažte s nami! - dennikrelax.sk

Netradičné kryty na iPhone: Aké zaujímavé kúsky si môžete kúpiť?

Telefóny od Apple patria k najpredávanejším na svete. Majú veľkú fanúšikovskú základňu a držia si stabilnú popularitu. Obľúbenosť iPhonov „nahráva“ aj výrobcom krytov na telefón. Tí pre túto značku vytvárajú hromadu modelov, ktoré majú často naozaj netradičný dizajn. Aké zaujímavé kúsky si môžete na svoj iPhone kúpiť?
1. Kryt so smaženým kuraťom alebo sushi
Patrí medzi vaše obľúbené jedlá smažené kurča alebo sushi? Tak prečo si nekúpiť kryt na iPhone, kde bude práve jedno z týchto jedál? Áno, aj s takýmto modelom sa môžete popýšiť pred cestujúcimi vo vlaku či kolegami v práci. Hoci ide o celkom nepraktický kryt, svojich fanúšikov si našiel.
Možno aj preto, že smažené kura aj sushi vyzerajú naozaj realisticky. Môžete si tak z niekoho vystreliť alebo mu spraviť na dané jedlo chuť. Recenzie spokojných zákazníkov potvrdzujú, že to funguje. Navyše, môže to byť aj skvelý prostriedok, ako rozprúdiť debatu. Predsa len, takýto kúsok nie je bežný a rozhodne vyvoláva otázky.
Netradičné kryty na iPhone: Aké zaujímavé kúsky si môžete kúpiť?
Zdroj: Flickr/cotaro70s; bit.ly/iphone-case-food
2. Športové autíčko
Kryt, ktorý vyzerá ako malé športové autíčko, je ideálnou voľbou pre zanietených motoristov. Nechýbajú na ňom kolieska, takže si so svojím telefónom môžete jazdiť po stole, ak sa budete nudiť. Dokonca má aj otvárací kufor, kde si môžete odložiť nejakú drobnosť. Takýto kryt na iPhone vám prinesie veľa zábavy aj úsmevov od všetkých, ktorí ho uvidia.
3. Slaninový kryt
Ďalší kúsok pre milovníkov jedla – kryt s chrumkavou slaninkou. Je zložený z priesvitného obalu, na ktorom sú poukladané prepečené plátky „slaniny“. Tá je v 3D formáte a vyzerá takmer ako skutočná. Nejednému človeku sa pri pohľade na ňu začnú zbiehať slinky. Chýba už len typická vôňa a bola by to dokonalá imitácia. Aj tento kryt patrí k zábavným kúskom, ktorý môžete podarovať fanúšikovi slaniny, alebo si ho nechať pre seba a užívať si pobavené pohľady.
4. Veselá mačička
Chcete dať všetkým najavo, že vás nič nerozhodí a „idete si na svojej vlne“? Kúpte si kryt s usmievavou mačičkou, ktorá letí vesmírom, a zanecháva za sebou dúhovú stopu. Ideálny zlepšovač nálady do pochmúrnych dní. Rozhodne sa pri pohľade na obrázok populárneho domáceho miláčika s vylepšením pousmejete. A ak máte malé deti, určite ich zaujmete tiež.
Netradičné kryty na iPhone: Aké zaujímavé kúsky si môžete kúpiť?
Zdroj: Flickr/poppet with a camera; bit.ly/happy-cat-iphone-case
5. Paleta očných tieňov
Kryt, na ktorom je prilepená malá paletka očných tieňov, by určite potešil mnohé dámy. Tiene sú v neutrálnych odtieňoch, takže celkom využiteľné. Dokonca pri nich nechýba ani aplikátor. S takýmto kúskom by ste všetkým ukázali, že vaša láska ku kozmetike je naozaj silná. I keď o praktickosti a bezpečnosti sa veľmi nedá hovoriť. Stačí jeden pád na zem a tiene sa rozbijú. Ako imidžovka však tento kryt poslúži dobre.
6. Plyšový kryt
Hebký plyšový kryt je bezpochyby roztomilým kúskom. Dá sa zohnať v mnohých farbách a je veľmi príjemný na dotyk. Nedá sa mu uprieť ani jeho antistresová funkcia. Nehodí sa však na leto, keďže by vám i vášmu iPhonu bolo pri jeho držaní teplo.
Na dlhodobé používanie to tiež nebude, pretože plyš sa rýchlo zašpiní a usádzajú sa v ňom nečistoty. Ak však obľubujete huňaté veci a chcete niečo naozaj netradičné, choďte do toho. Navyše, na takýto kryt sa dá zavesiť aj retiazka, takže môžete nosiť telefón ako módny doplnok k vášmu outfitu.
  Zdroj: Bigstock