Kvalitný pokladničný systém od FiskalPRO

Súčasťou každej prevádzky, kde sa predávajú rôzne produkty a ponúkajú služby, je kvalitný pokladničný systém. Finančná správa len prednedávnom zaviedla projekt, ktorý má napojiť všetky pokladnice na portál Finančnej správy, známy ako eKasa. Od prvého júla tohto roka (2019) musia byť na systém eKasa napojení všetci podnikatelia.
Aký zmysel malo založenie tohto systému? Finančná správa chcela bojovať s daňovými podvodníkmi a vďaka tomu sa výrazne znížilo percento daňovej medzery.

FiskalPRO 3v1

Práve FiskalPRO prišiel s kvalitným pokladničným systémom, ktorý odporúčame dlhoročným, ale aj novým prevádzkam. Najpredávanejším produktom od FiskalPRO je All inONe pokladničné riešenie. Zariadenie FiskalPRO 3v1 vám plnohodnotne nahradí registračnú pokladnicu, fiškálnu tlačiareň a samozrejme aj platobný terminál. Jedná sa o malú, kompaktnú registračnú pokladnicu najmä do prevádzok s obmedzeným množstvom miesta. Je moderná, kvalitná, spoľahlivá a hlavne ponúka množstvo zaujímavých funkcií.

Ak uvažujete o novom pokladničnom systéme, odporúčame vám FiskalPRO 3v1. Jedná sa o najrozšírenejšie zariadenie na trhu, ktoré ponúka napríklad tieto služby: rýchle voľby, akceptáciu čoraz viac používaných elektronických straveniek, možnosť kombinovaných platieb a vzájomnú komunikáciu a prepojenie viacerých zariadení v rámci jednej prevádzky.

FiskalPRO Green

Ďalším produktom od spomínanej firmy je aj FiskalPRO Green. Jedná sa o moderný pokladničný systém, ktorý charakterizuje moderná dotyková pokladničná zostava s kvalitným platobným terminálom a s množstvom zaujímavých a veľmi dôležitých funkcií.
Je vhodná pre novozavedený systém eKasa. Jedná sa o taký pokladničný systém, na ktorom je  tablet, platobný terminál a fiškálna tlačiareň uchytený na nastaviteľnom stojane s otočným terminálom. V prípade potreby máte možnosť pripojiť externé zariadenie, napríklad peňažnú zásuvku, či digitálnu váhu.

Vyberte si z moderných pokladničných systémov ten čo vám najviac vyhovuje a spoľahnite sa na dobré služby od FiskalPRO.

Autor fotografie:www.pixabay.com