Kancelárie ako súčasť coworkingu? Na toto všetko sa môžete tešiť

Coworking nie je miesto len pre jednotlivcov, ale aj pre menšie či väčšie skupiny. Prosperujte s vlastnou kanceláriou podľa vašich predstáv.

Nájsť ideálnu kanceláriu v Bratislave v dobrej lokalite a za dobrú cenu môže byť naozaj veľkým problémom. Ak vás prestalo toto hľadanie baviť a vzdali ste svoj boj, rýchlo to napravte. Coworking ponúka kancelárie na prenájom, ktoré sa nachádzajú v centre mesta a budú prispôsobené vašim požiadavkám. A to môžete považovať za výhru.

Že ideálna kancelária neexistuje? Presvedčte sa na vlastné oči

Coworking Bratislava nemyslí iba na jednotlivcov, ale aj na tých, ktorí pracujú v tíme. Či už vo väčšom alebo menšom, priestory prispôsobí tak, aby vyhovovali každému. Okrem toho, že budete mať kanceláriu ušitú priamo na mieru, budete priamo napojení na novú budovu medzinárodnej autobusovej stanice a unikátneho nákupného centra. Navyše ste len päť minút pešo od centra mesta a v srdci novej business štvrte, ktorá je plná príležitostí. A také miesto ponúka Bratislava len jedno.

Unikátna poloha nie je všetko, čím vám coworking a kancelárie v ňom urobia radosť. Vďaka múdremu rozhodnutiu s presťahovaním svojich priestorov do HubHub, získate kopec času. Času, ktorý by ste stratili pri udržiavaní chodu kancelárie. V coworkingu to urobia za vás druhí a vy môžete svoje myšlienky sústrediť na úplne iné veci. Na tie podstatnejšie, ktoré pomôžu vášmu businessu rásť. Už nikdy nebudete riešiť problémy s internetovým pripojením, s nedostatkom kancelárskych pomôcok, s prázdnym tonerom v tlačiarni, vždy bude o vás stopercentne postarané. A keď ani inšpiratívne prostredie nebude stačiť k tomu, aby vás nakoplo a zbavilo prokrastinácie, tak potom vás nakopne poriadna káva a občerstvenie, ktoré vám pripraví vždy usmiata obsluha. Naviac s týmto typom kancelárie ešte aj ušetríte. Eliminujete tak všetky extra výdavky za služby ako upratovanie, servis kávovarov či bezpečnostná služba. V rámci kancelárie na prenájom v Hubhub máte o všetko postarané.

Čo všetko kancelária v coworkingu zahŕňa?

Určite vás zaujíma aké sú podmienky a čo všetko za benefity prenájmom kancelárie získate. Verte nám, máte sa načo tešiť, pretože je ich naozaj veľa.

Prvou veľkou výhodou je to, napriek tomu, že kanceláriu nevlastníte vy, stále máte do nej prístup 24/7. Takže nie ste vôbec časovo obmedzení, v prípade že dostávate tie najlepšie nápady v noci a chcete sa do nich ihneď pustiť, nebude to vôbec problém. Dvere coworkingu sú pre vás a váš tím vždy otvorené.

Neviete sa nabažiť nových informácii a neustále sa chcete vzdelávať? Potom vás potešia pravidelné eventy a workshopy, ktoré sú v priestoroch organizované. Mimo toho, že získate množstvo nových informácii a know how z rôznych oblastí, budujete si tu aj nových známych a dôležité kontakty, ktoré vám možno pomôžu váš biznis rozširovať do iných sfér.

Sú dni, ktoré idú ako po masle a potom sú tu tie dni, keď máte pocit, že každý člen tímu žije vo vlastnom svete. Dni, keď sa absolútne neviete zhodnúť a zladiť na jednu myšlienkovú vlnu. Aj na toto sú priestory coworkingu pripravené. V game zóne sa môžete spoločne odreagovať, zbaviť sa stresu, vypustiť paru a verte nám, že potom sa vám bude pracovať určite lepšie. Ak by náhodou game zóna nestačila, občerstvenia z baru vo forme dobrej kávičky či iného životabudiča vás určite nakopnú a dostanú na jednu vlnu.

Samozrejmosťou sú aj všetky formality, ktoré kancelária potrebuje. Aby bolo každému jasné, kto ste a kde sa nachádzate, o to sa postará branding, ktorý Hubhub zabezpečí. Ak máte záujem o sídlo firmy na adrese, ani to nebude problémom.

Kancelárie, ktoré poskytuje coworking Bratislava sú ultra moderné, funkčné a hlavne bez starostí. Ak aj vy sa chcete nechať hýčkať a zároveň pritom zarábať peniaze, zvoľte si coworking ako vaše pracovné zázemie.

 


Autor fotografie:www.pixabay.com