Cesta k originálnemu firemnému tričku s potlačou

Aj tá najmenšia firma by mala investovať do tričiek s logom na oblečení svojich zamestnancov. Firemné tričká s potlačou na mieru sú vynikajúcou formou reklamy, môžete ich darovať svojim zákazníkom, obchodným partnerom a sú takisto nevyhnutné počas festivalov, firemných podujatí, veľtrhov, výletov a ďalších akcií, na ktorých vám pomôžu zabezpečiť firemnú identitu a odlíšiť vás od konkurencie.

Ak vaši zamestnanci nosia firemné tričká, každý na prvý pohľad vidí, že sú súčasťou vašej spoločnosti. Stávajú sa chodiacou reklamou a pomáhajú rozširovať povedomie o vašej značke. Ak sa vám podarí navrhnúť tričká, ktoré zostanú ľuďom v pamäti, automaticky si ich budú spájať s vami.

Ako teda postupovať, ak aj vy túžite po vlastných tričkách?

Vyberte si typ, farbu, veľkosť a štýl tričiek

Zamyslite sa nad tým, aké dôvody vás vedú k vytvoreniu firemných tričiek. Ide o reklamu? Darčeky? Uniformy pre zamestnancov? Potrebujete pánske alebo dámske tričká? Stačí si len vybrať. Ďalej si zvolíte veľkosť od S až po XXL a vzorkovník farieb tričiek vám pomôže pri rozhodovaní sa, ktorá farba trička je pre vás najvhodnejšia a najlepšie ladí s potlačou, akú sa chystáte na tričká umiestniť.

Najčastejšie sa tlačí na 100% bavlnu. Tričká od justprint.sk majú módny strih a výborne vyzerajú, navyše sú mäkké a pohodlné. Rukávy sú tesnejšie strihané, takže sa dobre nosia aj pod sakom či bundou a sedia každému typu postavy.

Hľadajte tú najlepšiu kvalitu potlače

DTG tlač, ktorou je potlač realizovaná, zabezpečí fotografickú kvalitu a fantastickú trvanlivosť potlače. Tričká sú precízne vyhotovené a poslúžia vám naozaj dlho. Nemusíte sa obmedzovať iba na tlačenie loga, pokojne môžete na tričko umiestniť aj obrázok či ilustráciu. Digitálna tlač DTG prenáša farbu v ohromnej kvalite priamo na látku trička, čím je zaistené, že farby budú živé a potlač odolná. Vaše firemné tričká budú v skvelom stave i po viacerých praniach.

Pripravte podklady na tlač a môžete objednávať

Vaše nápady či logo je možné potlačiť dopredu, dozadu, ale aj na rukávy. Ak si neviete rady, ako pripraviť požadovaný dizajn na tlač, poradí vám sprievodca dostupný na stiahnutie a k dispozícii je vám aj infolinka. Vždy si pred odoslaním dôkladne skontrolujte tlačové súbory, aby boli fotografie a ostatná grafika v dostatočnej kvalite a rozlíšení 300 dpi, aby ste dosiahli čo najlepší výsledok.

Ak už máte súbor pripravený do tlače podľa pokynov, zvoľte parametre produktu - pánsky alebo dámsky model trička, farba, kde sa bude potlač nachádzať, označíte potrebný počet kusov a vyberiete veľkosti. Vami zaslané súbory sa kontrolujú buď automaticky, alebo prostredníctvom kontrolóra. Zvládne to naozaj každý a už o pár dní môžete mať k dispozícii firemné tričká presne podľa vašich požiadaviek.

Firemné tričká na mieru sú ideálnym spôsobom, ako zabezpečiť na pracovisku uniformitu a reprezentatívny odev zamestnancov. V justprint.sk je výroba tričiek podľa vlastného návrhu možná už od jedného kusu.


Autor fotografie:www.pixabay.com