Súťažte s nami! - dennikrelax.sk

Bezpečné zdvíhanie a prenášanie materiálu v sklade

Vlastníte sklad, v ktorom pravidelne premiestňujete materiál z miesta na miesto? Bojíte sa o bezpečnosť svojich zamestnancov, pretože máte nevyhovujúci stav strojov, ktoré premiestňujú tento materiál z miesta na miesto? V tom prípade sa poďme bližšie na to pozrieť. Nechcete predsa, aby sa na vašom pracovisku stala nehoda!

Prevážanie na paletách

Prevážate nový materiál potrebný na výrobu výrobkov na iné miesto? Na tom mieste, na ktorom sa nachádza zavadzia? V tom prípade dbajte na to, aby paletový vozík mal kolieska vo výbornom stave! Predsa len nechcete, aby sa kolieska počas prevážania odtrhli a váš paletový náklad by sa zrútil napríklad aj na nohu vášho zamestnanca. Snažte sa predísť takejto bolestivej tragédii, zabezpečte si nové kolieska na váš paletový vozík! Vozík sa vám za nové nohy odvďačí. Ťažký náklad sa mu bude predsa len lepšie prevážať na nových kolieskach ako na starých. Neváhajte a obráťte sa na spoločnosť ČEMAT! Sú to odborníci, ktorí vám ponúknu len tie najlepšie výrobky do vášho skladu.

Ak však prenášate materiál aj prostredníctvom vysokozdvižného vozíka, mali by ste dbať aj na stav pneumatík.

Pneumatiky na vysokozdvižnom vozíku

Nedopustite, aby sa šmýkalo na pneumatikách na vysokozdvižnom vozíku. Vydraté pneumatiky môžu spôsobiť nepríjemnú nehodu a taktiež následné prevrátenie, ktoré spôsobí vysypanie prevážaného materiálu. Azda ste nepojedli toľko špenátu, aby ste to potom zdvíhali a dávali naspäť na vysokozdvižný vozík! Vyberajte vhodný typ pneumatík na vysokozdvižný vozík od ČEMATU, budete mať istotu bezpečnej jazdy!

Dvíhanie do výšky

V poslednej dobe sa trápite, ako zdvihnúť ťažký materiál do výšky? Vysokozdvižný vozík, ktorý máte v sklade, sa vám nezdá dostatočne silný? Kŕmenie vám nepomôže! Stačí len, keď si od spoločnosti ČEMAT kúpite pevnú zdvíhaciu plošinu, ktorá udrží niekoľko tonový náklad. Dvíhanie do výšky už nebude taký problém. Myslite na bezpečnosť.