Súťažte s nami! - dennikrelax.sk

3 tipy užitočných pomôcok pre vašich psích miláčikov

 Nie nadarmo sa hovorí, že pes je najlepší priateľ človeka. Väčšina z nás by im pri pohľade do ich očí zniesla aj modré z neba. Pokiaľ premýšľate, čím by ste im mohli urobiť radosť, navštívte niektorú z predajní KiK, kde nájdete široký sortiment produktov nielen pre psíkov, ale aj pre ďalších domácich miláčikov.

Ako prežiť horúce leto?

S príchodom leta sa musíme na vlnu tepla pripraviť nielen my, ľudia. Ale mali by sme sa zamyslieť aj nad svojimi štvornohými miláčikmi, ktorí vysokú okolitú teplotu môžu znášať horšie. Skvelou vychytávkou je napríklad chladiaca podložka, ktorú môžete dať na zem alebo priamo do psieho pelechu. Milovníkom vody sa bude hodiť malý bazénik. V lete je potrebné dohliadnuť aj na pitný režim našich miláčikov. Preto nezabudnite po byte rozmiestniť niekoľko misiek s vodou, aby mal váš maznáčik prístup k čerstvej vode vždy, keď je treba.

3 tipy užitočných pomôcok pre vašich psích miláčikov

Psie pamlsky ako odmena

Dôležitou pomôckou pri výcviku základných povelov sú maškrty, ktoré psa motivujú povely plniť. V KiK nájdete hneď niekoľko rôznych druhov – od hydinových a rybích dobrôt, až po hovädzie či kačacie.

3 tipy užitočných pomôcok pre vašich psích miláčikov 3 tipy užitočných pomôcok pre vašich psích miláčikov

3 tipy užitočných pomôcok pre vašich psích miláčikov

 

Prehravých parťákov

Hravé sú najmä šteniatka, ale aj starší psíkovia sa radi preťahujú či nosia aport. Obľúbenými hračkami môžu byť  rôzne laná, polená či gumené zvieratká, ktoré pri hryzení pískajú.

Zdroj: KIK