• 11.08.2022

LAMAX GPS Locator nájde aj ihlu v kope sena

Strata milovaného domáceho maznáčika je pre každého chovateľa nočnou morou. Existuje ale nenápadný LAMAX GPS Locator s rozmermi 52 × 38 × 16 mm a hmotnosťou 40 gramov, vďaka ktorému zvieracieho utečenca nájdete ľahko a rýchlo v prehľadnej mobilnej aplikácii. A najlepšie je, že LAMAX GPS Locator nemusí strážiť len zvieratá, ale aj nehnuteľné veci, napríklad kufre, autá, bicykle alebo aj osoby. Lokátor disponuje špeciálnym SOS tlačidlom, takže keby sa čokoľvek dialo, pri stlačení vyšle signál na vybrané kontakty, s ktorými sa dá vďaka hlasovým službám, mikrofónu a reproduktoru spojiť.

O stratených maznáčikov sa už nemusíte toľko báť. Vďaka obojku, ktorý je vytvorený špeciálne pre LAMAX GPS Locator ho ľahko pripevníte na krk vášho zvieratka a nemusíte riešiť ani dážď alebo inú nepriazeň počasia. LAMAX GPS Locator je totiž vodeodolný a má certifikáciu IP67. Ak ho vložíte ešte do silikónového puzdra, ochránite tracker pred odrením, čo sa pri zvieracom šantení môže ľahko stať. Obojok aj puzdro sú súčasťou balenia.

Veľmi praktická je aplikácia v češtine, ktorú si ľahko nainštalujete do mobilného telefónu a rýchlo vďaka nej zistíte, kam sa váš maznáčik zatúlal. Ak sa vám ale stratia napríklad kufre alebo vám niekto ukradne bicykel či auto, LAMAX GPS Locator odvedie svoju prácu rovnako skvele. Výdrž batérie je až 10 dní. Budete mať teda dosť času na to, aby ste stratené veci vypátrali. Keď bude batéria potrebovať dobiť, aplikácia vám dá vedieť.

Aplikácia poskytuje aj funkciu nastavenia bezpečných zón. Ak sa z nich teda strážený objekt dostane, sama vás upozorní. Kde sa LAMAX GPS Locator vyskytoval spätne tiež nie je problém zistiť. Ukladá si totiž až mesačnú históriu a posledných 24 hodín si môžete prejsť minútu po minúte. Za aplikáciu a históriu pohybu nič neplatíte. Naviac pri nákupe dostanete zdarma SIM kartu od T-mobile, aby ste mohli tracker začať používať ihneď. Prevádzka SIM karty v lokátore vyjde na veľmi málo, stačí balíček dát okolo 50 MB a počet voľných minút podľa vlastného uvážení.

LAMAX GPS Locator je dostupný za 109,9 EUR na www.lamaxshop.cz