DENNÍK RELAX - Ste vášnivý cestovateľ? Kúpte si trvalý pobyt v bratislavskej Rači a cestujte od nevidím do nevidím.

Ste vášnivý cestovateľ? Kúpte si trvalý pobyt v bratislavskej Rači a cestujte od nevidím do nevidím.

Už dlhšiu dobu na sebe pozorujete čoraz väčšiu chuť cestovať po zahraničí alebo po Slovensku? Máte problém s doručovaním pošty? Uľahčite si to. Jednoducho si nájdite niekoho, kto vám bude týždenne alebo mesačne posielať poštu. Nemusíte behať niekoľko stoviek kilometrov len kvôli pošte. Môžete mať online evidenciu pošty vždy pri sebe aj keď sa budete nachádzať stovky kilometrov od domova. Chceli by ste využiť takéto vymoženosti, ktoré sa len tak nevidia? Ak je vaša odpoveď kladná, mali by ste si otvoriť webovú stránku mojpobox.sk.

Ak chcete mať prehľad o pošte, mali by ste si kúpiť trvalý pobyt v hlavnom meste od mojpobox.sk.

Trvalý pobyt v hlavnom meste Slovenska


Čo k tomuto ale potrebujete? Potrebujete k tomu zabezpečenie trvalého pobytu v bratislavskej Rači. Vďaka mojpobox.sk si budete môcť pozrieť poštu vždy a všade. Získate pobyt v Bratislave a na požiadanie budete mať obsah pošty oskenovaný. Aké výhody, že? Skúste sa nazrieť na stránku a skúste zhodnotiť pre a proti trvalého pobytu získaného v Bratislave.

Niekedy vám stačí zabezpečenie prechodného pobytu

Ak sa nechcete handrkovať so zmenou trvalého pobytu, skúste si zadať prechodný pobyt. Zvoľte si miesto, na ktorom sa budete zdržiavať najčastejšie. Je však podmienkou, že na prechodnom pobyte sa budete musieť zdržiavať viac ako 90 dní. Zistite si potrebné informácie týkajúce sa vybavovania prechodného pobytu. Príslušné úrady vám informácie poskytnú. Cestujte a spoznávajte miesta. Myslite však na nahlásenie prechodného pobytu. Do 10 dní to budete musieť nahlásiť.

Autor fotografie:www.pixabay.com