DENNÍK RELAX - Chcete lietať po svete a nemíňať moc peňazí?

Chcete lietať po svete a nemíňať moc peňazí?

Lietať po svete za pár drobných? Možno sa vám to zdá ako dobrý sci-fi námet, ale je pravda, že lietať sa dá aj za pár drobných. Pelikán poskytuje pre svoju klientelu zlacnené letenky, ktoré vás zavedú na rôzne miesta na svete. Či už chcete letieť do Španielska, Anglicka alebo dokonca aj do Ameriky, vždy to budete mať za pár drobných. Prečo to nevyužiť ešte tento rok? Môže sa vám stať, že lacné letenky neskôr nezoženiete.

Nízke ceny leteniek do Washingtonu

Aj Washington je destinácia, do ktorej sa hrnú tisíce Slovákov. Ak je aj vašim snom práve toto mesto a tajne ste dúfali, že cena leteniek výrazne klesne, máte to tu. Práve teraz sa rozhodol Pelikán ponúkať pre klientelu priame letenky do Washingtonu. Vychutnajte si hlavné mesto Spojených štátov amerických aj hneď teraz. Ešte pred letom by nebolo na škodu obzrieť si mesto za oceánom. Kúsok Ameriky za tak málo? Pelikán bude pre vás všetkých veľmi výhodný. Využite to.

Čo by sa vám jednoznačne oplatilo pozrieť vo Washingtone? Veľkým zážitkom by bolo zažiť naživo atmosféru Bieleho domu. Dom, ktorý často vídavate vo filmoch, by ste videli naživo. Pozdáva sa vám to? Ďalším washingtonským lákadlom bude Kapitol alebo Lincolnov pamätník. Vychutnajte si históriu a ruch mesta ešte túto sezónu. Ak chcete letieť do Ameriky a neminúť pri tom veľa peňazí, jednoznačne stavte na Pelikán.

Mobil k dispozícii

Akonáhle budete cestovať do zahraničia, myslite na to, že mobil budete potrebovať častejšie ako doma. Budete sa potrebovať zorientovať a budete si chcieť vyhľadať konkrétnu ulicu / štvrť. Myslite na to, aby váš mobil, ktorý si so sebou beriete, mal výkonnú batériu do mobilov. Bude to možno jediné spojenie, ktoré budete mať v neznámom meste.