DENNÍK RELAX - Cestovné poistenie nie je zbytočnosť. Presvedčte sa o tom

Cestovné poistenie nie je zbytočnosť. Presvedčte sa o tom

Určite sa stretli s negatívnymi názormi týkajúce sa cestovného poistenia. Neveríte, že cestovné poistenie vám pomôže? Presvedčíme vás o tom.

Zbytočné výdavky, ktorým sa nevyhnete, keď nebudete poistení

Viete si predstaviť, že by vás postretla na dovolenke nepríjemnosť? Ukradli by vám batožinu, doklady, peňaženku s peniazmi alebo nebodaj by sa vám stal nepríjemný úraz, kvôli ktorému by vás museli previesť do nemocnice. Takéto slová sa nepočúvajú ľahko, o tom niet pochýb, ale bohužiaľ v niektorých prípadoch sa takýto problém vie stať bez toho, aby sme to nejako ovplyvnili. Ak sa chcete vyhnúť zbytočne vysokým výdavkom, radšej si preventívne zaobstarajte poistenie, ktoré vás dokáže ochrániť pred problémami, za ktoré by ste museli platiť.

Vaša peňaženka by bez cestovného poistenia zažila v prípade nepríjemností veľký prievan. Hoci v aute prievan určite oceníte ( na to budete mať deflektory), prečo ale riskovať prievan v peňaženke? Určite nič neriskujte a radšej sa poistite.

Hory sú zradné. Poistite sa

Cestovné poistenie nie je zbytočnosť. Akonáhle budete cestovať na hory, vyhľadajte si poistenie do hôr s dobrými podmienkami, ktoré vás ochráni pred prípadnými výdavkami v nemocnici. Pre vášnivých turistov, ktorí radi trávia čas v horskom prostredí - pripravte sa na prípadne komplikácie nielen počas zimy, ale aj počas leta. Poistné krytie zahŕňa totižto zimné, ale aj letné športové aktivity.

Stále neveríte, že cestovné poistenie sa oplatí? Prečítajte si o ňom viac na stránke europska.sk a uvidíte. Nespôsobujte si zbytočné komplikácie, keď sa im môžete bezproblémovo vyhnúť. Cestovné poistenie nie je zbytočnosť.