Vytvorte si život, aký ste vždy chceli

Máte kariéru, ktorá vás nenapĺňa? Žijete v nešťastnom vzťahu? Stále ste si nesplnili svoje sny?

Vďaka svojmu podvedomiu môžete zvládnuť všetko, čo sa vám postaví do cesty. Autorka Kimberly Friedmutter vám ukáže, ako prebudiť jeho ohromnú silu a prekonať tak akékoľvek prekážky. Spojte sa so svojím skutočným ja, z ktorého pramení vaša moc a vášeň.

Robiť správne rozhodnutia na základe hlasu podvedomia dokážeme všetci. Ako deťom sa nám to darí bezproblémovo, no keď dospejeme, učia nás, aby sme sa vzdali svojich snov a dodržiavali spoločenské zákony. Strácame tak kontakt s naším podvedomím, často s veľmi negatívnymi následkami.

Kniha Sila podvedomia sa stane vaším spoľahlivým kompasom, ktorý vás navedie na vašu vysnívanú cestu k šťastiu. Vďaka šiestim lekciám od jednej z najuznávanejších kapacít vo svojom odbore aktivujete silu svojho podvedomia, stanete sa najlepšou verziou seba samého a úspešne uskutočníte pozitívne zmeny v osobných vzťahoch, kariére a v zdraví.


Vytvorte si život, aký ste vždy chceliZačítajte sa do najčerstvejšej novinky a dosiahnite svoje vytúžené šťastie:

Vedeli ste, že až 95 % toho, čo robíme, čo si myslíme a ako sa cítime, sa deje bez našej vedomej kontroly? Sme ľudia, a teda väčšinu dňa aj noci ideme na autopilota. Vďaka tejto automatike sa na najzákladnejšej úrovni vieme vyhnúť tomu, čo je pre nás zlé, a ísť k tomu, čo je dobré. Keď sa však odpojíme od svojho podvedomia, tento inštinktívny systém sa nám vymkne spod kontroly. Namiesto toho, aby sme išli vpred za tým, čo je pre nás užitočné, utekáme od toho. A namiesto toho, aby sme utiekli od niečoho, čo nám môže ublížiť, kráčame v ústrety ľuďom, miestam, situáciám, ktoré nás oslabujú. Už ste sa niekedy pristihli pri tom, že sa rázne snažíte obmedziť sliedenie na internete po svojom expartnerovi? Mali ste pocit, že ste od niečoho závislí – od konkrétneho jedla, od alkoholu či drog –, od toho, čo vám bráni žiť najlepšie, ako sa dá? Niekedy si uvedomíme, že nás priťahuje niečo, z čoho nemáme žiadny prospech, a odmietame to, čo je pre nás dobré. Presne toto sa stáva, keď svoje podvedomie pochováme alebo keď je podvedomie a vedomá myseľ v nesúlade. Cieľom princípu vykročenia k zmene je všímať si zvyky mysle a správania. Následne si na základe toho uvedomíte typické vzorce, ktoré oslabujú spojenie s vaším podvedomím a sú zodpovedné za vznik neistých signálov medzi podvedomím a vedomou mysľou. Tento princíp je ďalším krokom, ako zvýšiť silu podvedomia a posilniť schopnosť rozlíšiť, čo je pre vás dobré a čo nie.

POZOR SÚŤAŽ!

Súťažná otázka: Ako sa volá autorka motivačnej knihy Sila podvedomia?

Správna odpoveď: Autorka motivačnej knihy Sila podvedomia sa volá - Kimberly Friedmutter.

Knihu vyhráva Jozef Tesery z Krtíša a A. Macková z Košíc.

Srdečne blahoželáme!