Vianočná súťaž o dve knihy od Andrey Boldišovej

Okno do duše

Osud nám niekedy uštedrí rany, s ktorými sa len ťažko vyrovnávame. Hlavná hrdinka príbehu, uznávaná a obľúbená lektorka Niki, dôsledne ukrýva pred okolím rodinnú tragédiu a trápi sa pre nenaplnenú lásku. Po dlhých rokoch samoty, práve vo chvíli, keď nachádza liek na ubolenú dušu v podobe manažéra Mira a jeho malej dcérky, vtrhne jej znovu do života dávna láska a osud ju postaví pred neľahkú skúšku. Ako v nej obstojí? Pre ktorého z dvoch mužov sa rozhodne? Otvorí konečne okno svojej duše alebo sa zľakne ďalšieho sklamania?

Láska s farbou pomaranča

Narodenie dcérky Janky dalo životu úspešnej lektorky Niki nový zmysel a spolu s partnerom Ľubošom vytvorili šťastnú rodinu. Všetko sa však zmení vo chvíli, keď sa u Janky prejaví vrodené ochorenie a na povrch vypláva pravda, ktorá mala zostať navždy nepoznaná. Jankina choroba spustí reťaz dramatických udalostí v životoch dvoch rodín. Ako sa hlavní protagonisti príbehu vyrovnajú s pravdou? Kto z nich prejaví ľudskú veľkosť a kto, naopak, pred problémami utečie? Kniha Láska s farbou pomaranča je voľným pokračovaním autorkinho románu „Okno do duše“, ktorý vyšiel vo vydavateľstve IKAR v roku 2013.

Súťaž o dve knihy!

Ak ste sa nestihli zapojiť do súťaží o knihy slovenskej spisovateľky Andrey Boldišovej alebo ste nemali šťastie a nevyhrali ste, je tu posledná možnosť v tomto roku vyhrať sadu dvoch kníh na pokračovanie: "Okno do duše" a "Láska s farbou pomaranča".
Stačí, ak odpoviete na otázku: 

"Aký najkrajší darček ste venovali na Vianoce a komu?"

Dvoch z Vás, ktorých odpovede budú najzaujímavejšie, odmeníme sadou kníh pod stromček.

Ďakujeme všetkým, ktorí sa s nami podelili o svoje príbehy. Ako povedala aj spisovateľka, pani Andrea Boldišová, všetky boli krásne a viacerí si zaslúžili vyhrať, preto sa rozhodla, že namiesto 2 výhercov budú 4.

Knihy s venovaním a podpisom autorky získavajú:

1. Anna Homolya Zsigmondová z Vinice
2. Kamila Horňáková z Trenčianskej Teplej
3. Eva Meszarosova z Galanty
4. Marta Nastišinová zo Svidníka

Všetkým, ktorí sa zapojili, srdečne ďakujeme a želáme spolu s Andreou Boldišovou krásne vianočné sviatky.

 

 

 

Vianočná súťaž o dve knihy od Andrey Boldišovej