Súťažte s nami! - dennikrelax.sk

Tak sa už nehanbi!

Bělohlávková, Lucie

Tak už se nestyď

Sociálna fóbia a hanblivosť u dospievajúcích


Bojíš sa prihlásiť, keď sa učiteľ na hodine na niečo pýta? Keď už zdvidneš ruku, stane sa ti, že ti správná odpoveď „vypadne“ z hlavy, pretože ju „premažú“ tvoje obavy a strach? Bojíš sa trapasov a nevieš si rady vo vzťahoch s ostatnými ľuďmi? Stále premýšľaš o tom, čo si o tebe druhí budú myslieť a blokuje ťa to? Táto knižka ti pomôže tieto problémy dostať pod kontrolu.

PhDr. Lucie Bělohlávková je psychoterapeutka pôsobiaca v Psychoterapeutickom centre Řipská. Od roku 2015 toto centrum i vedie. Pracuje s deťmi i s dospelými klientami. Špecializuje sa predovšetkým na problémy spojené s úzkostnými stavmi (fóbie, panická porucha, sociálna úzkosť, obsedantno-kompulzívna porucha), ďalej tiež na poruchy príjmu potravy, prácu s traumami a Aspergerov syndróm. Po štúdiu na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy absolvovala výcvik v kognitívno-behaviorálnej terapii na Odyssea – Medzinárodnom inštitútu KBT. Pri svojej práci tento prístup aj využíva.

brož., 144 str., 259 Kč

Vydalo vydavateľstvo PORTÁL

K téme doporučujeme tiež: Jak přežít, když se často bojím, Jak přežít šikanování, Jak přežít, když si nevím rady se školou

Tak sa už nehanbi!