Psychotriler Nikto ma tam nevidel

Psychopatovi by ste nikdy nemali veriť. Ale čo ak nemáte na výber?
To je základná téza psychotrileru Nikto ma tam nevidel.
Triler, ktorému nechýba mystery linka, ani romantika. Záhadný, napínavý a čítavý príbeh.

Psychotriler Nikto ma tam nevidelMyslíte si, že Chloe Sevreová je normálne dievča? Také, aké stretávate každý deň?
Omyl, Je to psychopatka.
A rozhodne by bolo na prvý pohľad ľahké podceniť ju. Študentka prvého ročníka s vyznamenaním. Voľný čas trávi na joge a večierkoch... a plánuje zabiť priateľa z detstva, ktorý jej ťažko ublížil.

Áno, Chloe je psychopatka.
A patrí ku skupine siedmich študentov, ktorí sú súčasťou nezvyčajnej klinickej štúdie psychopatov – študentov, ktorým chýba empatia. Jednoducho nerozumejú emóciám, ako je vina, či strach.

Keď sa na katedre psychológie nájde zavraždený jeden zo študentov, ktorý bol účastníkom výskumu, začne sa nebezpečná hra na mačku a myš a Chloe sa z lovca stáva korisťou.
Aby dokázala identifikovať vraha, musí sa rozhodnúť, komu má veriť.
No ale dá sa vôbec veriť psychopatom?!

Hľadela som naňho s vytreštenými očami.
Načiahol ruku a chytil ma za zápästie, potlačil čierny náramok a odhalil moje hodinky. Bola som ohromená, fascinovaná pohľadom jeho očí, v ktorých sa miešala prázdna tvrdosť s niečím ako pobavenie. Siahol si pod košeľu – vrchné dva gombíky mal rozopnuté – a vytiahol niečo malé zozadu. Jeho vlastné inteligentné hodinky s odstráneným náramkom.
„Ty si…“ Ani som nedokázala vyjadriť svoje prekvapenie.

Nikto ma tam nevidel je strhujúci triler o svete psychopatov. Miestami diabolská, svižná, napínavá. Šikovne napísaný príbeh o tom, že veriť naozaj nemožno nikomu. Zábavné čítanie, ktorému nechýba ironický humor, nezvyčajné postavy a originálna skladačka o záhadnej vražde.

Psychotriler Nikto ma tam nevidel