Objavte liečivé účinky tuku

Renomovaná nemecká odborníčka Dr. Anne Flecková prináša slovenským čitateľom príbeh tučného omylu, ktorý dlhodobo ničí naše zdravie. Knižná novinka Veľké tučné klamstvo, odkrýva šokujúce fakty o tom, ako vlastne došlo k „tučnému“ omylu.
Autorka tejto knihy je v Nemecku považovaná za priekopníčku inovatívnej kombinácie moderného výskumu a tradičných metód liečenia. Odstraňuje zastarané informácie o zdravej výžive a svoju knihu podložila odbornými znalosťami a osobnými skúsenosťami priamo z praxe. Správne využívanie tukov totiž v sebe skrýva úžasný potenciál predchádzať chronickým chorobám, ako sú srdcovo-cievne ochorenia, nadváha, depresia, Alzheimerova choroba a rakovina, zmierňovať ich príznaky, a dokonca ich liečiť.

Počuli ste niekedy už o tom, že kvalitný tuk je zdravý, zoštíhľuje, lieči (nielen) autoimunitné ochorenia a chráni pred toľko obávanými civilizačnými chorobami?
Ešte stále veríte, že keď zjete viac ako tri vajcia týždenne, pri najbližšej príležitosti vás skolí infarkt? Alebo že štíhlosť a zdravie dosiahnete len tak, že sa budete vyhýbať tučným potravinám? Ak sa vám nedarí zhodiť nadbytočné kilá, bojujete s ekzémami alebo vysokým tlakom, tuk je v tom nevinne. Vaše bunky, totiž, po ňom zúfalo bažia!

Veľké tučné klamstvo je múdra kniha, ktorá sa číta veľmi ľahko a je úprimná. Prečítajte si ju aj vy a zistíte, aké zdravé je vaše jedlo v chladničke.

Ak chcete optimalizovať svoj vlastný životný štýl a stravu, ste na správnom mieste. Bez tabletiek či vedľajších účinkov.

Objavte liečivé účinky tuku

Začítajte sa do prelomovej príručky
VEĽKÉ TUČNE KLAMSTVO, ktoré vám otvorí oči.:

Mýtus číslo 1: Z tuku tučnieme
Skutočnosť, že dve úplne odlišné veci nazývame jediným slovom „TUK“, považujem za obrovský problém. Treba totiž rozlišovať medzi tukom označujúcim tuk prijímaný z potravy a tukom, ktorý
vytvára mľandravú pneumatiku a je príčinou nadbytočných kilogramov pretekajúcich cez pás na nohaviciach.
Mýtus číslo 2: Tuk treba odstrániť
Tuk netreba odstraňovať, lepšie povedané, nesmieme ho odstraňovať,pretože zdravé tuky dokážu zachraňovať životy
Mýtus číslo 3: Tuk spôsobuje ochorenia
Úloha tuku pre zdravie je už roky predmetom intenzívneho výskumu. Ukázalo sa, že zdravé tuky nie sú zlomyseľné spúšťače chorôb, ba práve naopak – majú luxusné liečivé účinky:
Práve preto som sa do tuku úplne zamilovala. Najprv vám však vysvetlím základné fakty, aby ste lepšie pochopili, ktoré konkrétne tuky sú zdravé a ktoré nie.

„Spoznať únikovú cestu je prvým krokom k uzdraveniu. Chcem dosiahnuť najlepšie zdravie pre každého a dopriať dlhší a kvalitnejší život. Podľa môjho názoru stres a prírodná medicína sú nevyhnutné.“ Dr. Anne Flecková

Súťažná otázka:
Z ktorej krajiny pochádza Dr. Anne Fleck?
Správne odpovede posielajte na adresu sutaz@dennikrelax.sk heslo MOTÝĽ do 22. júna 2021

Objavte liečivé účinky tuku