Súťažte s nami! - dennikrelax.sk

LAHODNE S ELLOU – Krásna kniha plná zdravých receptov

Lahodne s Ellou – najpredávanejšia kulinárska novinka z Veľkej Británie, ktorá zabodovala aj v USA

Lahodne s Ellou je názov jedinečnej kuchárskej knihy, ktorú na základe svojich vlastných skúseností napísala známa britská blogerka Ella Woodwardová. Jedinečnosť kuchárky nie je len v jedinečnom štýle a životnom príbehu autorky – radikálnou zmenou stravy sa jej podarilo vyliečiť z choroby, ktorú lekári označili za nevyliečiteľnú.

Ella prináša dobré a zaujímavé recepty, v ktorých používa netradičné a dávno zabudnuté suroviny. V našich obchodoch ich dostaneme, ale nevieme ich používať. Naučíme sa ľahké a pritom veľmi chutné jedlá, ktoré sú zdravé, nemajú veľa kalórií a ich príprava nezaberá veľa času. Recepty pripravuje z čerstvých surovín, a tým dodáva organizmu vyváženú kombináciu minerálov, vitamínov a vláknin.

Lahodne s Ellou je povinné čítanie pre všetkých, ktorí sa zaujímajú o zdravú a netradičnú stravu. A navyše jedlá sú aj lahodné. Na knihe je zrejmé, že ju autorka písala so skutočnou zanietenosťou pre zdravé jedlo, ktorému verí, a jeho prípravu sa nesnaží komplikovať zložitými postupmi.

Súťažná otázka:

Koľko receptov nájdete v Lahodne s Ellou od Ella Woodwardovej?

A: viac ako 100 prírodných receptov
B: viac ako 150 prírodných receptov
C: viac ako 50 prírodných receptov

Správna ospoveď: A: viac ako 100 prírodných receptov

Knihu vyhráva Z. Belesová z Banskej Bystrice. Srdečne blahoželáme!

 

LAHODNE S ELLOU – Krásna kniha plná zdravých receptov