Dobré vibrácie pre váš dobrý život

Ako si privolať splnenie cieľov a účinnejšie pracovať so svojou mysľou? Viete dať seba na prvé miesto a zlepšiť si život? A máte naozaj pozitívne návyky, ktoré vás posúvajú vpred?
Aj na tieto otázky nájdete odpovede v novinke Dobré vibrácie, dobrý život od Vexa Kinga, kouča mysle, spisovateľa a podnikateľa v oblasti životného štýlu.

Prijať sám seba je kľúčom k vnútornému mieru. Sme tvorcami vlastných životov. Máme to vo vlastných rukách. Ak si zvolíme správnu cestu, môžeme dospieť k cieľu.
Vex King prekonal mnoho ťažkostí a pre tisíce mladých ľudí sa stal zdrojom nádeje a inšpiráciou. Vychádzajúc z osobných skúseností a intuitívnej múdrosti nás učí, že sebaláska nie je len koncept, ale aj umenie, ktoré treba ovládať. Nemožno ju však zamieňať za sebeckosť a bezohľadnosť.

Autor rozdelil svoju knihu na sedem častí, čo umožňuje krok za krokom kráčať k cieľu, postupne si precvičovať sebalásku a dosiahnuť najvyššie šťastie.

Dobré vibrácie pre váš dobrý životMentálny kouč a tvorca obsahu na sociálnych médiách Vex King, známy najmä na Instagrame. Stal sa výraznou osobnosťou v oblasti osobného rozvoja. Svoje hlboké duchovné poznanie sprostredkúva ostatným jednoducho a zrozumiteľne, opiera sa o príbehy z vlastného života a ponúka praktické riešenia. Zvíťazil nad nepriazňou osudu a stal sa vzorom pre desaťtisíce mladých ľudí.
V knihe Dobré vibrácie, dobrý život vysvetľuje, ako funguje zákon vibrácií a ako zužitkovať tie dobré vibrácie. Obklopte sa pozitívnymi ľuďmi, doprajte si oddych, načerpajte inšpiráciu a vyhýbajte sa klebetám, či drámam – to je len pár kapitol, ktorým sa venuje.

Ako sám hovorí: „Žiť skvelý život nie je ani zďaleka jednoduché, preto sa väčšina ľudí uspokojí s niečím menším. Vy sa k nim však nepridáte, ak si nájdete čas osvojiť si to, čo ste sa dozvedeli v tejto knihe, a začnete konať odhodlane, pozitívne a húževnato. Po malých krôčikoch si vybudujete nezvratný potenciál a priblížite sa svojmu vysnívanému životu.“

Vex King je kouč mysle, spisovateľ a podnikateľ v oblasti životného štýlu, ktorý prepája svoj prirodzený zmysel pre obchod a kreatívnu stránku s filozofickým svetonázorom, duchovnou múdrosťou a presvedčením, že pozitívny prístup prináša úspech.
Optimista, vizionár a filantrop Vex založil a vlastní lifestylovú značku Bon Vita. Táto platforma prináša posilňujúce perspektívy, duchovnú múdrosť, praktické riešenia, inšpiratívne príbehy, poučenia do života a mnoho iného.
Vex využíva svoj pozitívny vplyv na šírenie výlučne dobrých vibrácií, vďaka ktorým môžu ľudia odomknúť svoj plný potenciál a dosiahnuť skvelý život v každej oblasti.

Dobré vibrácie pre váš dobrý život