21 vesmírnych zákonov, ktoré vám zmenia život

Už dávno nie je tajomstvom, že naši Slováci nám vo svete robia dobré meno a vôbec sa za nich nemusíme hanbiť. Takým príkladom je aj úspešná Slovenka Marieta Oslanec, ktorá vyštudovala na Slovensku právo a po vysokej škole si zrazu nevedela predstaviť, že si nájde prácu v rodnom meste. S minimom peňazí a so slabou angličtinou sa rozhodla odísť do Ameriky, kde začínala od podlahy. Po čase sa jej tam opäť podarilo vyštudovať právo a rozbehla vlastnú právnickú kanceláriu.

Čím viac sa venovala právu, tým viac si uvedomovala, že zákony, ktoré vymysleli ľudia, sú vo svojej podstate umelé a hlavne porušované tými, ktorí ich stvorili, a radšej by chcela šíriť a obhajovať vesmírne zákony s cieľom pomôcť ľuďom nájsť samých seba, zmysel svojho života a zmeniť tak svet k lepšiemu. Dnes pracuje predovšetkým ako koučka, ktorá minulý rok vydala v USA svoju prvú knihu s názvom Love is the law a túto jeseň vyšla táto kniha aj v slovenskom jazyku s názvom Počúvaj srdce.

Kniha Počúvaj srdce nie je len motivačná a hlboko spirituálna, ale aj praktická príručka, ktorá zmení vaše podvedomé vzorce správania. Následne zmeníte svoju energiu a vďaka tomu si pritiahnete do života všetko, čo si prajete: pravú lásku, viac peňazí, prácu svojich snov a podobne.

V knihe opisuje jednotlivé vesmírne zákony, napríklad zákon intuície, zákon autentickosti, zákon cirkulácie, zákon zrkadla či zákon sebauzdravenia. Každá kapitola rozoberá jeden zákon a uvádza konkrétne kroky, ako ho môžeme uplatniť vo svojom živote, napríklad aj prostredníctvom rozpísaných meditácií. Vďaka tomu nám autorka pomáha zbaviť sa podvedomých blokov, ktoré brzdia náš potenciál, ako napríklad strach zo samoty, zo životných zmien alebo zo začatia vlastného podnikania. Súčasťou knihu sú aj zábavné príbehy z začiatkov života imigrantky, ale aj cestovanie okolo sveta, ktorá vám dodá nádej ísť za vašimi snami a žiť váš krásny život naplno.

„Pri čítaní tejto knihy lepšie porozumiete ohromnej sile, ktorú nosíte vo svojom vnútri a vďaka ktorej si môžete do života vniesť viac radosti, pokoja, zdravia, bohatstva a predovšetkým lásky. Ak to pochopíte, budete mať v rukách kľúč k vlastnej premene. Ak každý z nás vezme tento kľúč a otvorí dvere sebaláske, spolu zmeníme globálne vedomie“.

(Sylvia Dvořáková, PhD. spoluautorka bestselleru New York Times Your Hidden Riches – Unleashing the Power of Ritual to Create a Life of a Meaning and Purpose)

21 vesmírnych zákonov, ktoré vám zmenia život

Úryvok z knihy Počúvaj srdce:

Mimo sveta, ktorý poznáme, je ríša inej existencie. Táto ríša je dimenzia, kde sídli čistá láska a svetlo. Tento svet je naším pravým domovom. Z tohto sveta sme prišli a doň sa aj vrátime.
Nemusíme však čakať, kým zomrieme. Tento svet plný lásky je v nás a je to kráľovstvo nebeské. Jedným zo spôsobov, ako objaviť nebo, je praktizovať 21 vesmírnych zákonov, o ktoré sa s vami v tejto knihe podelím.

POZOR SÚŤAŽ!

Súťažná otázka:

Čo vyštudovala biznis koučka Marieta Oslanec?

Správna odpoveď: Právo

Knihu vyhráva Ľubica Šťastná z Trenčianskych Stankoviec a P. Vavrovič z Banskej Bystrice

Srdečne blahoželáme!


Správne odpovede posielajte na adresu sutaz@dennikrelax.sk heslo MOTÝĽ do 26. novembra 2020 odmeníme dvoch výhercov