Súťažte s nami! - dennikrelax.sk

Zlaté prstienky budú úžasnými partnermi na spoločnej ceste životom

V posledných rokoch sa stáva veľkým trendom návrat k tradíciám. A čo je tradičnejšie než zlatý krúžok na prste? Od čias našich prastarých mám sa vzhľad zlatých prsteňov zmenil. Hodnoty, ktoré vyjadrujú, však ostali rovnaké. Ak s vašou drahou polovičkou stále váhate, nechajte sa inšpirovať snubnými prstienkami zo žltého zlata od BISAKU.

Symbolika zlata v snubnom prsteni

Ťažko by sme v ľudskom živote hľadali niečo hodnotnejšie ako lásku. Dodáva pocit bezpečia, súznenia a voľnosti byť takí, akí naozaj sme. Našli ste spriaznenú dušu, ktorú chcete robiť šťastnou a nikdy v tom nepoľaviť? Premietnite svoje pocity aj do snubného prsteňa. Zlatá farba už odpradávna symbolizuje hodnotu a večnosť. Krásne tak podčiarkne, čo pre vás manželstvo s milovanou osobou znamená. Vašu lásku môžete spečatiť napríklad výrazným modelom so zabrúsenými hranami. Pánsky variant má jednoduchý a minimalistický dizajn. Dámskej verzii dominujú tri kamienky, ktoré v sebe odrážajú minulosť, prítomnosť a budúcnosť.

Pre klasikov aj najnáročnejších

Zo zlatých prstienkov od BISAKU si vyberie naozaj každý. Ak patríte medzi konzervatívnejšie páry, určite vás poteší jednoduchý variant svadobných obrúček s tenkým krúžkom. Dámsku verziu zdobí drobný kamienok, ktorý dopĺňa jemnosť celého dizajnu.

Zlaté prstienky budú úžasnými partnermi na spoločnej ceste životom

Na svoje si príde aj dvojica, ktorá hľadá prstienky s precíznymi detailmi. Ideálnou voľbou sú pre vás krúžky z radu LINIA, ktoré vás nadchnú nielen svojimi výraznými výrezmi, ale aj kontrastom matných a lesklých častí. Tieto snubne prstene budú na vašej ruke žiariť a určite nezostanú bez povšimnutia.

Zlaté prstienky budú úžasnými partnermi na spoločnej ceste životom

Istota naveky vekov

Nehovorí sa nadarmo, že zlato je rokmi preverená klasika. Medzi snúbencami je obľúbené práve pre svoju vytrvalosť a odolnosť. Prstienok zo žltého zlata môžete nosiť po celý život s istotou, že nestratí svoju hodnotu. V priebehu roka sa nemusíte strachovať, že by zmenil farbu. Nákupom snubných prstienkov od BISAKU si navyše zaistíte celoživotný servisný program. Každé 2 roky vám prstienky zadarmo vyčistia tak, aby ich nikto neprehliadol.