Vianočné darčeky pre ženy, ktoré majú rady prekvapenia

Vianočné sviatky sa nezadržateľne blížia a v nákupných centrách už máme možnosť stretnúť ľudí, ktorí zháňajú prvé vianočné darčeky. Ak neradi nakupujete na poslednú chvíľu a chcete mať darčeky pre príbuzných už pripravené, poradíme vám aké darčeky kupovať konkrétne pre priateľky, partnerky, či manželky.

Nové luxusné náušnice

Vybrať vhodný prstienok je náročnejšie ako vybrať nové náušnice. Určite máte ako-takú predstavu, aké náušnice nosí vaša partnerka.
Ak chcete partnerke kúpiť pod vianočný stromček nové šperky, kúpte svojej partnerke nové náušnice. Musíte však vedieť, či partnerka preferuje jemné visiace náušnice, alebo malé minimalistické náušnice.

Wellness pobyt

Už dlhšie ste hovorili, že by ste si oddýchli niekde mimo domova? Skúste svojej partnerke a aj sebe  rezervovať wellness pobyt, ideálne v horách a na mieste, kde sa môžete venovať viacerým aktivitám. Okrem oddychu v saunách a na masážach si môžete zaplávať v bazéne, ísť na prechádzky po okolí, alebo podniknúť nejakú turistiku.

Nové kuchynské pomôcky

Potrebuje vaša partnerka nový ponorný mixér, či kuchynský robot? Kúpte jej nové kuchynské pomôcky, po ktorých už dlhšie túži, no zatiaľ si ich nekúpila. Vianočné darčeky by mali byť predovšetkým využiteľné a nemali by zapadať prachom. Nové kuchynské pomôcky sú teda vhodným darčekom pre ženy, ktoré majú rady prekvapenia a ktoré chcú darčeky, ktoré aj reálne využijú.

Sexy spodné prádlo

Ak poznáte veľkosť podprsenky partnerky, kúpte jej nové sexy podprsenky. Odporúčame vám ale kúpiť luxusné značkové sexy spodné prádlo, napríklad saténové nočné košieľky, sexy podväzky, či samodržky. Jedná sa o originálny darček nielen na Vianoce, ale aj na výročie.
Ak ale predsa len ostanete pri šperkoch, kupujte šperky zo zlata, striebra, či bieleho zlata. Ak je vaša partnerka tak trochu rebelka, kúpte jej kožené náramky z pravej hovädzej kože.

Okrem týchto originálnych darčekov môžete partnerke darovať poukaz na masáž alebo kúpiť pekné oblečenie.


Autor fotografie:www.pixabay.com